Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krab
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2023, o 19:00
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Krab »

Miałem to samo jakiś miesiąc po zakupie, samochód nie miał przejechanych nawet 1000 km. Ale po dwóch wyłączeniach i włączeniach przyciskiem głównym, wszystko wróciło do normy - tylko średnie spalanie się zresetowało. Od tego czasu więcej taka sytuacja się nie powtórzyła.
NX350h Prestige Design Tazuna, Sonic Titanium, Hazel
odebrany X 2023
adalbert62
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 1 wrz 2023, o 20:03
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: adalbert62 »

maciejp pisze: 26 kwie 2024, o 22:38 U mnie dzisiaj taka sytuacja po ok. 10 tys. km: zniknęły wskaźniki poziomu paliwa i temperatury silnika podczas jeżdżenia w koło komina. W ASO już mi chcieli nowe zegary zamawiać, namówiłem ich na odłączenie akumulatora na kilka minut, ale po 5-6 uruchomieniu silnika, wskaźniki powróciły i obyło się bez odłączania aku. Podobno pierwszy raz coś takiego widzieli, spodziewam się że to jeszcze kiedyś powróci...

Spotkało kogoś coś takiego? :)

 
U mnie również około 2 miesiące po zakupie nastąpiła dokładnie taka sytuacja jak opisałeś. Pomógł sposób informatyczny, czyli wyłączyć, wysiąść, zamknąć auto, otworzyć ponownie, wsiąść i odpalić :-)
Tak jak u przedmówcy nastąpił reset średniego spalania. Wygląda na jakiś bug w sofcie.
NX 350h Omo + Lux, Hazel, biała perła

Zamówiony 01.09.2023
W produkcji od 28.10.2023
Opuścił fabrykę 09.11.2023
W transporcie od 13.12.2023
U dealera od 13.01.2024
Odebrany 24.01.2024
maciejp
Lex user
Posty: 97
Rejestracja: 11 wrz 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: maciejp »

Dokładnie, to musi być jakiś bug i na pewno go wkrótce naprawią :) Fajnie, że jest to forum, bo ASO nic nie wie, albo udaje, że nie wie :)

U mnie 5 off/on dopiero pomógł, z czego ostatni był po jakichś 10-15 minutach off'a.
Ampersand
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 2 lut 2023, o 18:07
Model Lexusa: NX 350H
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Ampersand »

Nikt też nie pisał jeszcze (chyba, że nie trafiłem) o przypadłości, którą posiadam ja. Otóż po użyciu aplikacji Lexus Link+ i opcji zdalnej klimy, po zakończeniu pracy zdalnej i skorzystaniu z auto po raz pierwszy nie działają kafelki, przyciski szybkiego dostępu na ekranie LCD. Skąd wiem? Bo wyłączam często Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa i to jeden z tych przycisków, który nie reaguje na dotyk. Nie dzieje się to za każdym razem ale na pewno związane jest z wcześniejszym użyciem Lexus Link+. Mam tak od nowości. Zgłaszane kilkukrotnie i nikt z tym nic nie robi...
Po zatrzymaniu auta, wyłączeniu i zamknięciu i ponownym rozruchu wszystko wraca do normy.
NX 350H AWD F Sport Sonic Grey - Odebrany 01.2023
MDU
Lex user
Posty: 183
Rejestracja: 23 cze 2022, o 12:13
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: MDU »

U mnie za to od początku wyświetlacz główny nie podaje wartości spalania w pozycji Ostatnie najlepsze spalanie .Caly czas wyświetlana jest wartość zero
Nikt nic nie wie na ten temat 
 
odoja
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: odoja »

 Tak z innej beczki nieco, mam okazję jeździć od czasu do czasu nową E-klasą ( e200 4-matic plus pneumatyka ze skrętną tylną osią) praktycznie full opcja, bez masaży i jakichś pierdół jeszcze. W dużym skrócie, jest lepiej niż w NX, siłą rzeczy, nowszy model auta i klasa wyżej,ale co mnie wkurza w NX jak sobie przypomnę :lol: to ten brak dublowania różnych rzeczy (świateł w klamkach czy nawet oświetlenia nastrojowego na nogi  z tyłu, i REGULACJA NA LĘDŹWIA pasażera, straszna siara w aucie za ponad 300k). To powiem, że w meśku też już zaczęli to robić, jak w poprzedniej e klasie światła nastrojowe wszędzie tak samo działały, tak tutaj głównie na przodzie, i co mnie wkurza w NX,że nie ma lusterka ściemniającego po stronie pasażera, w meśku za 400k też nie...aaa i jeszcze jedno, niestety w mercedesowskim zajebistym head upie również nie pojeździsz w okularach z polaryzacją,na co tak marudzili niektórzy zagraniczni redaktorzy w NX...

Za niedługo opiszę więcej wrażen z jazdy NX, już 15k także myślę ,że dość dobrze poznałem to auto.
 
 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości