Lexus NX 300 - pakiety wyposażenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
matt86
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2024, o 03:55
Model Lexusa: NX
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Lexus NX 300 - pakiety wyposażenia

Post autor: matt86 »

Witam,

Czy mógłby mi ktoś przybliżyć kwestię pakietów wyposażenia w poliftowym Lexusie NX 300?
O ile pakiety do aktualnego modelu są wyszczególnione na stronie Lexusa to już informacje odnośnie pierwszego modelu gdzieś zniknęły.

Wiem że jest wersja Elegant i to jest chyba ta podstawowa. Natknąłem się też na wersję Business Line, Comfort oraz Prestige. Obok tego jest F-Sport i Omotenashi.
F-Sport ma inny grill fotele i zawieszenie - ale czy każdy egzemplarz to ma (wiem że nie każdy F-Sport ma tryb Spot+)? Dodatkowo w ogłoszeniach na otomoto spotykam często Lexusy NX Optimum - to jest jakaś osobna wersja czy to to samo co Elegant?
Czy wyższa wersja jest zawsze rozszerzeniem kolejnej i posiada bogatsze wyposażenie?

Słyszałem, że 200t miało te wersje inaczej poukładane oraz, że czasem to co było w 200t w jednym pakiecie w nx 300 jest dostępne ale już od wyższego.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Lexus NX 300 - pakiety wyposażenia

Post autor: machony79 »

Mam taki dotyczący właśnie wersji przedliftowej.
Załączniki
cennik_A4-NX_200t.pdf
(2.69 MiB) Pobrany 79 razy
STOP HYBRID GO SMOG
ppin67
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 lis 2022, o 20:28
Model Lexusa: NX 350h F Sport '24
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX 300 - pakiety wyposażenia

Post autor: ppin67 »

ja z kolei mam katalog z wersji modelowej 2020, w załączeniu
 
Załączniki
katalog_NX.pdf
(10.8 MiB) Pobrany 76 razy
matt86
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2024, o 03:55
Model Lexusa: NX
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Lexus NX 300 - pakiety wyposażenia

Post autor: matt86 »

Dziękuję za pomoc.
W tym katalogu z 2020 roku nie ma wersji Comfort jednak sprzedawcy na 0tomoto nagminnie jej używają do opisu wersji poliftowych, Czy występowała ona w poliftach, ale została potem usunięta jeszcze przed wprowadzeniem drugiej generacji NXa? Jak plasowała się względem innych wersji? Przed czy po Business?

I jeszcze jedno pytanie. Czy można było mieć F-Sporta bez zawieszenia lub foteli z F-Sporta? Tylko wersję stylistyczną?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 17 gości