Pierwszy LM na forum?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zeus_LM
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2023, o 19:16
Model Lexusa: LM
Skąd:: Gniechowice
Kontakt:

Pierwszy LM na forum?

Post autor: zeus_LM »

Dzisiaj podjąłem decyzję i potwierdziłem zamówienie LM350h Prestige, tzn. wersja 7-osobowa (a tak faktycznie to jednak 6-osobowa) :-D W teorii ma być do końca września, kiedy akurat kończę leasing obecnego autobusu (Citroen Spacetourer, czyli bliźniak Toyoty Proace Verso). Ciekawi mnie czy praktyka pokryje się z teorią i faktycznie samochód będzie gotowy do odbioru we wrześniu - na szczęście Lexus udostępnia podgląd statusu w aplikacji.
Na "świąteczny" weekend 11. listopada dostałem takiego LMa do testów i po przejechaniu prawie 1 tys. km zakochałem się (a na FB wrzuciłem film z moimi wrażeniami - jeśli dostanę zezwolenie, to wrzucę link do postu). Niby autobus, w którym bez problemu zmieściliśmy się rodziną 2+4 z bagażami i wózkiem, a jednak auto zupełnie osobowe bez stygmatów dostawczaka. Nie pozostało mi nic innego jak intensywnie myśleć z wiadomym skutkiem.
Ciekawi mnie czy jest/będzie na forum ktokolwiek posiadający LM'a - w zamówieniu czy w garażu.
Zamowienie_Lexus_LM.png
Zamowienie_Lexus_LM.png (51.77 KiB) Przejrzano 375 razy
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Pierwszy LM na forum?

Post autor: pss »

W środku fajny bus jak ktoś ma wolną gotówkę i nie chce volkswagena multivana :P
ps. ten przód wygląda jak by ktoś szedł drogą pewnej marki z bawarii ; )
Awatar użytkownika
zeus_LM
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2023, o 19:16
Model Lexusa: LM
Skąd:: Gniechowice
Kontakt:

Re: Pierwszy LM na forum?

Post autor: zeus_LM »

Wolnej gotówki na zakup może nie mam, ale na leasing już tak. Gdybym się zdecydował na Multivana (ale tego najnowszego, zbudowanego na płycie podłogowej osobówki) i dobrze go wyposażył, to cena wystrzeli pod 500k - niby taniej, ale bez szaleństwa, a jakościowo i wyposażeniem do LMa podejścia nie ma. Mógłbym też pójść w stronę Merca V-klasy, ale maksymalnie wyposażony (nie tak dobrze jak LM) to już powyżej 550k, a to nadal dostawczak udający osobówkę.
Co do grilla, to kwestia gustu. W BMW nie urzeka mnie, ale stare lubiłem (szczególnie lata '90). W Lexusie podoba mi się to nowe podejście jak w LM i LBX, a stare nie do końca do mnie trafia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości