Przegrzanie systemu hybrydowego Moc wyjściowa jest ograniczona

ODPOWIEDZ
Lichu13
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2023, o 01:04
Model Lexusa: LEXUS IS 300H
Skąd:: KIELCE
Kontakt:

Przegrzanie systemu hybrydowego Moc wyjściowa jest ograniczona

Post autor: Lichu13 »

Chciałbym uzyskać informacje dotyczącą wymiany trakcyjnej baterii hybrydowej LEXUS IS300H 2013R. W lipcu tego roku miałem awarię związanaZ Baterią trakcyjną.Wyskoczył komunikat:"Hybrid SystemCheck Stop the vehicle in a safe place immediately" Auto odstawiłem do autoryzowanego serwisu LEXUS w innym mieście. W serwisie gwarancja została uznana i bateria została wymieniona na nową w ramach gwarancji producenta. Po 2 miesiącach miałem inny problem i wyskakuje komunikat po dłuższej jeździe autem po przejechaniu 100km: "Hybrid System OverheatOutput Power is limited" Zgłosiłem się do mojego autoryzowanego serwisu LEXUSA w moim mieście.Zgłosiłem im aby zweryfikowali w czym jest problem. Po zdiagnozowaniu i zbadaniu baterii. Brakuje dwóch elementów rurek odprowadzających ciepło, a także chłodzenia baterii.Mój serwis stwierdził, że rurki powinny być przełożone że starej baterii do nowej.Rurki znajdują się po deklem górnym. Bardzo proszę czy te rurki powinny być przełożone?

A może problem leży po innej stronie z tym błędem?

Proszę o radę :)
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk3 2013-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości