Lexus IS i co dalej?

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: Lexus IS i co dalej?

Post autor: _3rd »

Wg mnie najbardziej brakuje IS/GS w kombi jako słabszej konkurencji dla nowego M3 Touring. Jestem zadowolony z IS, ale najbardziej brakuje większego bagażnika.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus IS i co dalej?

Post autor: carinus »

Latam już jednym elektrykiem, mój obecny IS raczej niebawem pójdzie w inne ręce i teraz mam dylemat pomiędzy Teslą S/3 Performance, albo zadbana IS350-ka.
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Lexus IS i co dalej?

Post autor: pss »

_3rd pisze: 5 lis 2023, o 14:01 Wg mnie najbardziej brakuje IS/GS w kombi jako słabszej konkurencji dla nowego M3 Touring. Jestem zadowolony z IS, ale najbardziej brakuje większego bagażnika.

 
Dokładnie ; )
Nowa 3 kombi zyskała sporą popularność, ma naprawdę dobry stosunek ceny do wykonania i pojemności.
Lexus ma problem, bo w salonach są pytani o podobne opcje, a oni mogą max zaoferować NX, a nie każdy chce suva.
Japońce mogli by zaszaleć i odpalić słabszą opcje ale też powalczyć z m3 czy większym rs6 budując to na ramie od IS/ES wkładając swoje duże benzyny...
 
Awatar użytkownika
_3rd
Lex user
Posty: 204
Rejestracja: 14 cze 2019, o 14:11
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: United Kingdom
Kontakt:

Re: Lexus IS i co dalej?

Post autor: _3rd »

Byłaby to świetna konkurencja, ale niestety 5.0 V8 wyleciał z EU i UK.

Również suvami/crossoverami nie jestem zainteresowany.
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Lexus IS i co dalej?

Post autor: pss »

taaaa a to była jedna z najlepszych v8 na świecie... z silnikami turbo i skrzyniami pod nie też im idzie słabo.
2.0 wycofany, bo nie spełnił norm, dodali 2.4 ale ten też szału nie robi i nie nadaje się do EU.
Zostaje elektryka i hybrydy, sedany też w odstawce... w LS już dawno wycofali v8, a ES dziadkowóz pewnie pozostanie w takiej opcji w jakiej jest i umrze podobnie do IS.
Lexus już raczej zakreślił target na klienta BEV ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości