Tryb AUTO - podgrzewanie kierownicy/foteli

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
pawell86
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2023, o 11:53
Model Lexusa: Lexus NX350h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Tryb AUTO - podgrzewanie kierownicy/foteli

Post autor: pawell86 »

Witam,
Mam może głupie pytanie, ale co oznacza tryb auto przy podgrzewaniu kierownicy/foteli?
Przy nawiewach/klimie to rozumiem, że będzie to dopasowywać się i grzać lub obniżać temperaturę do wskazanych temperatur. 

A jak jest przy podgrzewaniu foteli/kierownicy? Kiedy w trybie auto bedzie sie to włączać/wyłączać i z jaką mocą? Do jakiej temperatury itd? Ponieważ są tam tryby z tego co pamiętam: AUTO - 0 - 1 - 2. Co dokładnie oznacza to AUTO? 

Dziwi mnie to, że przy przełączeniu w tryb auto na ikonkach pokazujących grzanie foteli/kierownicy pokazują się te pomarańczowe znaczki jakby grzalo...  Czy to zawsze jest po prostu zapalone w trybie auto? 

Lexus NX350h

Pozdrawiam,
Paweł

 
 
 
adku666
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 4 kwie 2023, o 00:37
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Tryb AUTO - podgrzewanie kierownicy/foteli

Post autor: adku666 »

Po prostu włączy ci grzanie fotela jak będzie za zimno, ale dmuchanie jak będzie zbyt ciepło. Wot tyle. W ustawieniach można zmienić, żeby wciśnięcie AUTO na klimatyzacji nie przestawiało foteli w tryb auto. Ja to wyłączyłem, bo nie lubię zimnego nadmuchu na plecy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości