Zamówienie Ux 250h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu UX
ODPOWIEDZ
Emes
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2022, o 19:21
Model Lexusa: ?
Skąd:: Slask
Kontakt:

Re: Zamówienie Ux 250h

Post autor: Emes »

LaMax pisze: 10 kwie 2023, o 09:51 Ja zarejestrowałem się na stronie Lexusa tym samym adresem email co przy składaniu zamówienia dlatego chyba od razu mam podpięte zamówienie.

AKTUALIZACJA:
14.04 - Rostock, Niemcy (choć Lexus twierdzi, że to miasto w Polsce)
20.04 Mszczonów, Polska
28.04  ODBIÓR :dance3:
 
 
 

 
Witaj w klubie i na drodze :)
:hobby:
 
Tolba
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2023, o 15:08
Model Lexusa: UX 250 h
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Zamówienie Ux 250h

Post autor: Tolba »

Zamówiłem 23.04.23 250h F Sport design+ Heat Blue
Dziś już w Katowicach. Odbiór na początku przyszłego tygodnia
lexusiara
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2023, o 16:24
Model Lexusa: NX
Skąd:: Sopot
Kontakt:

Re: Zamówienie Ux 250h

Post autor: lexusiara »

Tolba pisze: 17 maja 2023, o 15:24 Zamówiłem 23.04.23 250h F Sport design+ Heat Blue
Dziś już w Katowicach. Odbiór na początku przyszłego tygodnia

 
Szybciutko, a wiesz kiedy był dostarczony do Mszczonowa?
Emes
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2022, o 19:21
Model Lexusa: ?
Skąd:: Slask
Kontakt:

Re: Zamówienie Ux 250h

Post autor: Emes »

Tolba pisze: 17 maja 2023, o 15:24 Zamówiłem 23.04.23 250h F Sport design+ Heat Blue
Dziś już w Katowicach. Odbiór na początku przyszłego tygodnia

 
Miałeś szczęście że ta sztuka na Polskę nie została zamówiona przed załadunkiem na statek, więc kupiłeś auto już płynące do Polski.

Trochę wyzsza wersja więc były wolne sztuki :-)

Gratulacje!

Przywitaj na drodze później w okolicy Katowic - perła business+techno.

​​​​​​Szerokiej Drogi!
 
eastcentral
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2023, o 20:59
Model Lexusa: UX
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Zamówienie Ux 250h

Post autor: eastcentral »

Cześć,
Mam taki problem - zamówiłem UX'a w listopadzie 2022 z planowaną datą odbioru pod koniec marca 2023. No i pod koniec marca zadzwonili z salonu w Katowicach, że auto jest w Polsce i mam podjechać podpisać umowę leasingową. Podpisałem na początku kwietnia, dostałem faktury do opłacenia, opłaciłem. Auto miało być do odebrania w salonie w ciągu 3 dni od zapłaty. Jest koniec maja a UX, rzekomo od końca marca w Polsce nie jest mi wydawany. Najpierw sprzedawca opowiadał mi bajki, że to wina Toyota Bank bo nie przesyłają im dokumentów. Skontaktowałem się z TB i oczywiście pierwsze słyszą, że mają coś przesyłać do dealera. Poprosiłem TB o interwencję i odpisali mi w połowie maja, że według sprzedawcy z Katowic wszystko jest w porządku i lada dzień otrzymam auto.
Po czym za kilka dni dzwoni ten sprzedawca i mówi, że mają problem z kilkoma klientami i nie wie kiedy dostarczą auto. W zamian otrzymam rabat na akcesoria. Za chwilę napisali z TB z radosną wieścią, że jest opóźnienie ale przecież dostanę rabat. Niby pięknie ale ja dalej nie wiem co z tym autem, upewniłem się tylko, że sprzedawca ściemniał jak podejrzewałem. A wpłacona opłata początkowa nie pracuje na siebie.
Ma ktoś z Was (lub miał) podobną sytuację?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus UX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość