Nic nie dziala w samochodzie

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
alicja
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2023, o 03:56
Model Lexusa: GS350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Nic nie dziala w samochodzie

Post autor: alicja »

Witam wszystkich. Samochod stal w garazu przez ok. 2 miesiace ( wczesniej nie bylo zadnych problemow ) a dzisiaj nie reaguje absolutnie na nic . Kluczyki-piloty ( mam dwa z 
nowymi bateriami) nie dzialaja kompletnie , zadne swiatelka sie nie wlaczaja przy probach uruchomienia silnika . Kompletna cisza , martwy samochod. Nawet bagaznika nie moge otworzyc. 
Akumulator byl wymieniany rok temu , ale zostal zbadany i wyglada na to , ze jest naladowany. Zostawilam go na P (parking) wiec nie da sie nawet wyjechac  z garazu na podjazd .
Czy ktos mial kiedykolwiek taka sytuacje ? Co ja mam zrobic ? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi . Pozdrawaim.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nic nie dziala w samochodzie

Post autor: q3_ »

Hej. 2 miesiące, ja bym powiedział że jednak akumulator się wyczerpał.

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

alicja
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2023, o 03:56
Model Lexusa: GS350
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Nic nie dziala w samochodzie

Post autor: alicja »

Tak , pierwsza mysl to byl akumulator, ale zostal sprawdzony i nawet podladowany i....nic sie nie zmienilo.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Nic nie dziala w samochodzie

Post autor: Nemo 77 »

Może już na tyle jest słaby , że podładowanie nic się nie zmieniło.
 
 
 
 
 
tipsi
Lex user
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2023, o 10:41
Model Lexusa: NX (wannabe)
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Nic nie dziala w samochodzie

Post autor: tipsi »

Trzeba podłączyć urządzenie rozruchowe do klem akumulatora i wtedy spróbować otworzyć auto (żeby energia szła z autostartu). Można też wcześniej wymienić baterie w kluczyku, tak dla pewności. I sprawdzić odpowiednie bezpieczniki automatyczne, bo może tam tkwić problem.
hejnok
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2023, o 23:03
Model Lexusa: sedan
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Nic nie dziala w samochodzie

Post autor: hejnok »

Może to problem z układem paliwowym? Jeśli samochód był pozostawiony z pustym bakiem, paliwo mogło odparować lub zanieczyścić, co uniemożliwia jego prawidłowe przepływanie przez układ paliwowy. A sprawdziłeś wszystkie połączenia elektryczne w samochodzie? Czy są w dobrym stanie i nie ma uszkodzeń w systemie elektrycznym?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości