Lexus Relax

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Nerobydgoszcz
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 1 kwie 2023, o 18:31
Model Lexusa: Rc
Skąd:: Byd
Kontakt:

Lexus Relax

Post autor: Nerobydgoszcz »

Witam, 
Chciałbym podpytać Was o gwarancje Lexus Relax. Dziś pisałem z ASO nt kosztów przeglądu Rc i zapytałem czy mogę przywieźć swoje komponenty (miedzy innymi olej silnika Amsoil). Oczywiście wszystkie spełniają normy Toyota/Lexus. Serwis odpowiedział, ze tak, ale wtedy nie udziela gwarancji Relax i teraz pytanie do Was: czy ktoś kiedyś z niej musiał korzystać? Czy jest tak ze to jak zawsze świetnie wyglada na papierze a w rzeczywistości nic nie obejmuje? Mam mieszane odczucia bo w BMW niby tez miałem taką gwarancje a jak mi padł silnik to się wykręcili… (mimo serwisowania w ASO)
emmausa
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2023, o 06:26
Model Lexusa: Lexus RX
Skąd:: Houston

Re: Lexus Relax

Post autor: emmausa »

Najlepiej dokładnie sprawdzić warunki gwarancji Lexus Relax i skontaktować się z lokalnym dealerem Lexusa lub centrum serwisowym, aby uzyskać dokładne porady dotyczące zabrania ze sobą własnych części. slither io
Nerobydgoszcz
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 1 kwie 2023, o 18:31
Model Lexusa: Rc
Skąd:: Byd
Kontakt:

Re: Lexus Relax

Post autor: Nerobydgoszcz »

Pytanie tylko czy kiedyś ktoś musiał z tego korzystać (LEXUS RELAX) czy auta są tak bezawaryjne, że można w tą dodatkową gwarancję nie wchodzić.... Jak pisałem wcześniej, przywiezienie swojego oleju (nie TOYOTA) wyklucza gwarancję - tak twierdzi dział serwisu lexus z którym pisałem.
strzalj
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2023, o 11:19
Model Lexusa: ES
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus Relax

Post autor: strzalj »

No i trzeba pamiętać, że Relax nie jest dla aut leasingowanych, w tym przypadku nie można przedłużyć gwarancji... (info z salonu Warszawa Żerań przy próbie skorzystania z programu...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości