Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Thesamiolster
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2021, o 09:37
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Post autor: Thesamiolster »

Cześć wszystkim, od dłuższego czasu doskwiera mi brak dźwięku podczas zamykania i otwierania drzwi. Czy znacie może jakaś metodę żeby ten dźwięk aktywować (beep). Wersja wyposażenia Prestige, samochód z rynku Szwajcarskiego, rok 2008, przed lift. Z góry dziękuję za jaką kolwiek odpowiedź. :ok:
Thesamiolster
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2021, o 09:37
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Post autor: Thesamiolster »

Nikt nic ?
Awatar użytkownika
liquid8p
Administrator
Posty: 150
Rejestracja: 20 paź 2021, o 00:19
Model Lexusa: RC
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Post autor: liquid8p »

Myślę że za pomocą kostki obd odblokujesz u siebie ten dźwięk. Ja sobie to zrobiłem kiedyś w audi. Natomiast w Lexie odblokowałem sobie domykanie i otwieranie szyb z pilota. Muszę zobaczyć, czy u mnie da się to odblokować kostką.
Thesamiolster
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2021, o 09:37
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Post autor: Thesamiolster »

Cześć liquid8p. No właśnie dźwięk jest słyszalny kiedy domykam i otwieram szyby z pilota, bo tą opcję mam odblokowaną, ale z niej wogóle nie korzystam. Byłbym wdzięczny jakbyś mógł u siebie spradziwc czy da się odblokować ten dźwięk za pomocą kostki obd. Czekam na odpowiedź. Pozdro.
Awatar użytkownika
liquid8p
Administrator
Posty: 150
Rejestracja: 20 paź 2021, o 00:19
Model Lexusa: RC
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Post autor: liquid8p »

Sprawdziłem u siebie i nie ma opcji odblokowania tego dźwięku. Korzystam z caristy i na ich oficjalnej stronie jest ta opcja, podobnie jak włączanie i wyłączanie świateł dziennych. Szkoda bo też lubię jak pikacz działa.
Thesamiolster
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2021, o 09:37
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Post autor: Thesamiolster »

Cześć liquid8p, dzięki za sprawdzenie i odpowiedzieć, ja ze swojej strony spróbuję podjecahc do serwisu może oni coś na to poradzą. Dam znać czy coś uda mi się załatwić. Pozdro.
lindausa0106
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2023, o 06:38
Model Lexusa: Lexus NX
Skąd:: Atlanta
Kontakt:

Re: Dźwięk (beep) ryglowania/otwierania drzwi Lexus IS250

Post autor: lindausa0106 »

Nie mogę pomóc Ci aktywować ani dostosowywać określonych funkcji Twojego Lexusa IS250, w tym dźwięku blokowania/otwierania drzwi (sygnał dźwiękowy). Aby aktywować lub dostosować tę funkcję, należy zapoznać się z instrukcją obsługi lub skontaktować się z dealerem Lexusa lub centrum serwisowym w celu uzyskania pomocy dotyczącej danego pojazdu. getting over it
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości