Opony RX450H IV, jakie macie, zmiana rozmiaru

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Opony RX450H IV, jakie macie, zmiana rozmiaru

Post autor: MateoM »

Cześć, w przyszłym roku czeka mnie wymiana opon w RX450H 2016 rok, dostałem letnie wraz z autem ale wulkanizator powiedział, że to raczej ich ostatni sezon. Opony są w rozmiarze 235/55 R20 i jak wszedłem na Oponeo to wybór w tym rozmiarze mnie średnio zadowala.

Stąd zacząłem się zastanawiać czy nie zmienić rozmiaru. Jestem zawsze za tym aby pakować tak jak fabryka dała ale czytałem, że przy niewielkiej zmianie nie powinno być problemu, np. 245/50 R20. Pytanie na jakich oponach śmigacie swoimi RX i w jakim rozmiarze, czy była jakaś różnica względem fabrycznych gum?
lindausa0106
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2023, o 06:38
Model Lexusa: Lexus NX
Skąd:: Atlanta
Kontakt:

Re: Opony RX450H IV, jakie macie, zmiana rozmiaru

Post autor: lindausa0106 »

Jeśli chcesz zmienić rozmiar opony, najlepiej poszukaj opon, które posiadają atest i spełniają wymagania producenta pojazdu oraz zapewnią dokładność wskazania prawidłowej prędkości na liczniku po zmianie rozmiaru. Zaleca się skonsultowanie się z ekspertami lub producentami opon w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat zmiany rozmiaru opon pojazdu. wordle
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości