Klapa tylna sterowanie

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
MarioMario
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 30 maja 2020, o 20:50
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Klapa tylna sterowanie

Post autor: MarioMario »

Mam pytanie
czy w każdym RX 400h po wciśnięciu klamki na tylnej klapie otwiera się ona automatycznie.
U mnie sterowanie z kabiny i z pilot działa, klapa się podnosi. Przycisk na klapie też ją zamyka. Jednak dowiedziałem się, że wciśnięcie klamki powoduje, że sama się otwiera. U mnie to nie działało więc wymieniłem klamkę i dalej nie działa. Czy to normalne?
 
 
igrsan
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, o 11:22
Model Lexusa: RX
Skąd:: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Re: Klapa tylna sterowanie

Post autor: igrsan »

U mnie kolego otwiera się zamek ale klapa się nie podnosi. Natomiast podczas otwierania klapy za pomocą przycisku można klapę zamknąć lub otworzyć klapę klamka. Wtedy tak jak pisałeś wcześniej to działa, ale musisz najpierw otworzyć ja z kluczyka lub tak jak pisałem z przycisku. 
igrsan
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, o 11:22
Model Lexusa: RX
Skąd:: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Re: Klapa tylna sterowanie

Post autor: igrsan »

U mnie kolego otwiera się zamek ale klapa się nie podnosi. Natomiast podczas otwierania klapy za pomocą przycisku można klapę zamknąć lub otworzyć klapę klamka. Wtedy tak jak pisałeś wcześniej to działa, ale musisz najpierw otworzyć ja z kluczyka lub tak jak pisałem z przycisku. 
tomadyna
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 2 lut 2023, o 15:52
Model Lexusa: RX 450h
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Klapa tylna sterowanie

Post autor: tomadyna »

U mnie wszystko działa OK chyba że samochód jest zamknięty wtedy zaczynają się cuda. Czyli jedno przyciśnięcie otwiera samochód, ale nie otwiera klapy .... rozumiem ale teraz by otworzyć klapę muszę nacisnąć bliżej nieokreśloną ilość razy by klapa się otworzyła ;-(
igrsan
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, o 11:22
Model Lexusa: RX
Skąd:: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Re: Klapa tylna sterowanie

Post autor: igrsan »

Jeśli to nie wina elektryki to otwórz schowek i po lewej stronie zobaczysz taki mały przycisk power off i ikonkę klapy bagażnika 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Michasio i 6 gości