Gs300 MK2 car audio JL podłączenie dwóch subwooferów

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Dymkaaa
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2018, o 11:33
Model Lexusa: brak
Skąd:: Polska
Kontakt:

Gs300 MK2 car audio JL podłączenie dwóch subwooferów

Post autor: Dymkaaa »

Czołem,
Aktualnie w aucie mam zainstalowany głośnik JL 12w0v3-4 w skrzyni zamkniętej, steruje to hifonicsem son of Olympus. Do tego przód wymieniony również na głośniki od JL.
Drzwi wygłuszone, bagażnik również. Plan jest taki, żeby dołożyć drugiego takiego samego suba JL i dokupić drugi wzmacniacz.
Przeszukując używane wzmacniacze na olx w rozsądnej kasie znalazłem rockforda fosgate p500 lub coś podobnego dającego2x 250w rms 4ohm, oczywiście ideałem byłoby z 350...
Czy lepszą opcją jest kupno mocnego monobloka i spięcie tych dwóch głośników równolegle uzyskując 2ohm?
Chciałbym żeby wzmacniacz hifonicsa sterował jedynie głośnikamj z przodu w drzwiach, ewentualnie z czasem zajął sie tyłem.
Niestety nie wiem jakie wynikają różnice w dzwieku z połączenia równoległego itp.
Angel
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2022, o 09:13
Model Lexusa: Lexusa LX
Skąd:: mexico
Kontakt:

Re: Gs300 MK2 car audio JL podłączenie dwóch subwooferów

Post autor: Angel »

moje też jest niesamowite, które udostępniłeś Przyszedłem pobrać darmowe tonos para whatsapp gratis i posłuchać wysokiej jakości dźwięku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości