Badania psychotechniczne

Czyli wszystkie przydatne linki na temat marki
ODPOWIEDZ
kadilczyk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 8 lis 2021, o 11:04
Model Lexusa: LX
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Badania psychotechniczne

Post autor: kadilczyk »

Witam, mam takie pytanie do Was. Chciałbym zrobic kategorię C, potem może do tego zrobić E. Ogólnie rozchodzi mi się o te badania psychotechniczne na https://med-lab.com.pl/poradnia-psychologiczna/, bo juz sam nie wiem jak to mam rozumować. Więc takie mam zapytanie do Was:
"Chcę zrobić C+E, jeśli nie uda mi się zdać tych badań, to wiem ze nie mam możliwości zrobienia prawa jazdy na tą kategorię, ale rozchodzi mi sie o prawo jazdy kategorii B, czy nikt mi nie zabierze, jak to jest właśnie z takim czymś?
Dodam tylko tyle, ze jestem ciekawy tego, bo jeden mówi tak, drugi zaś inaczej i nie wiem ; ) Boje sie własnie tych przychotestów, bo to róznie bywa
Pozdrawiam ; )
Ostatnio zmieniony 14 sty 2022, o 13:40 przez kadilczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Zewus
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 14:50
Model Lexusa: IS200
Skąd:: KATOWICE
Kontakt:

Re: Badania psychotechniczne

Post autor: Zewus »

kadilczyk pisze: rozchodzi mi sie o prawo jazdy kategorii B, czy nikt mi nie zabierze,
Nie ma takiej możliwości, nie zrobisz prawka i tyle. Nie jest to aż takie ciężkie no chyba ze masz jakieś ułomności.
AlanWeb
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 06:44
Model Lexusa: W34
Skąd:: TORUN
Kontakt:

Re: Badania psychotechniczne

Post autor: AlanWeb »

Dzięki za wskazówkę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Linkownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość