IS300h urwana klapa wlewu paliwa.

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomD
Lex user
Posty: 120
Rejestracja: 3 sty 2016, o 23:25
Model Lexusa: IS300h
Skąd:: Suffolk GB
Kontakt:

IS300h urwana klapa wlewu paliwa.

Post autor: TomD »

Nie wiem, czy się od nowa witać, czy nie. Na forum nie było mnie kilka lat, bo po sprzedaży swojego LS430, przesiadłem się na inne marki. Jednak wróciłem do Lexusa. Tym razem IS300h z 2017 roku, po lifcie.
Wczoraj, podczas tankowania, udało mi się wyrwać całą klapę wlewu paliwa. Zamówiłem inną z Ebaya, tyle, że nie mogę znaleźć niczego w necie na temat, jak ją wymienić i na co uważać. Na pewno zamek jest jakos połączony z zawiasem klapy, bo przestał reagować i dopóki nie zakluczę samochodu, pozostaje otwarty.
Wymieniał ktoś z was całą klapę wlewu?
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS300h urwana klapa wlewu paliwa.

Post autor: Dawid0ss »

TomD pisze:Nie wiem, czy się od nowa witać, czy nie. Na forum nie było mnie kilka lat, bo po sprzedaży swojego LS430, przesiadłem się na inne marki. Jednak wróciłem do Lexusa. Tym razem IS300h z 2017 roku, po lifcie.
Wczoraj, podczas tankowania, udało mi się wyrwać całą klapę wlewu paliwa. Zamówiłem inną z Ebaya, tyle, że nie mogę znaleźć niczego w necie na temat, jak ją wymienić i na co uważać. Na pewno zamek jest jakos połączony z zawiasem klapy, bo przestał reagować i dopóki nie zakluczę samochodu, pozostaje otwarty.
Wymieniał ktoś z was całą klapę wlewu?
Jak Ci się udało to zrobić ? :puchar:
Awatar użytkownika
TomD
Lex user
Posty: 120
Rejestracja: 3 sty 2016, o 23:25
Model Lexusa: IS300h
Skąd:: Suffolk GB
Kontakt:

Re: IS300h urwana klapa wlewu paliwa.

Post autor: TomD »

Ześlizgnąłem się z krawężnika i odruchowo złapałem za klapę i poszła. Żona twierdzi, że to jeden przypadek na milion.
Na Ebayu szczęśliwie była jedna, jedyna klapa, dokładnie taka, jaka jest mi potrzebna. Teraz tylko pozostaje pytanie, na co uważać podczas wymiany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości