instrukcja is 220 d

Tu zamieszczamy instrukcje,schematy i wszystko co może pomóc w naprawie Lexusa preferowany pdf
Awatar użytkownika
stecik
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 8 sty 2011, o 14:11
Model Lexusa: IS 250
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: instrukcja is 220 d

Post autor: stecik »

Ronin pisze:Pokusiłem się i podjechałem do serwisu, niestety u mnie tej funkcji nie ma i nie da się uruchomić, osobiście zaglądałem do komputera co serwisant podłączył.
Mój zszedł z taśmy dokładnie 21 stycznia 2008, a sterowniki (moduł)co do tej funkcji były montowane mniej więcej dopiero od połowy 2 kwartału.
Jeżeli twój IS jest np kwietnia / maja to masz taką możliwość, ktoś inny może mieć z marca i niestety nie ma.
Tyle się dowiedziałem w serwisie.
Tej opcji nie można uruchomic w lexusie przed liftingiem, dopiero po lifcie lusterka składają się automatycznie (oczywsicie jak jest właczona ta opcja)
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: instrukcja is 220 d

Post autor: q3_ »

I wszystko jasne. Zupełnie zapomniałem, że w 2008 roku był lifting naszego ulubionego samochodu i pewnie w związku z tym takie różnice. Mój jest niewątpliwie po liftingu.
Awatar użytkownika
stecik
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 8 sty 2011, o 14:11
Model Lexusa: IS 250
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: instrukcja is 220 d

Post autor: stecik »

JAk ma kierunkowskazy w lusterkach to jest po lifcie :)
EclipseGSX
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 10 gru 2013, o 20:48
Model Lexusa: IS250
Skąd:: KRAKOW
Kontakt:

Re: instrukcja is 220 d

Post autor: EclipseGSX »

witam
mam is 250 z 2006 r tez chcialem zeby mi lusterka automatycznie sie skladały po zamknieciu auta..bylem w serwisie i nie da rady...ale slyszalem ze da sie to zrobic :) potrzeba dobrego elektryka :)
Sveden76
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2021, o 02:11
Model Lexusa: IS 220D
Skąd:: UK BURNLEY
Kontakt:

Re: instrukcja is 220 d

Post autor: Sveden76 »

stecik pisze:
Ronin pisze:Pokusiłem się i podjechałem do serwisu, niestety u mnie tej funkcji nie ma i nie da się uruchomić, osobiście zaglądałem do komputera co serwisant podłączył.
Mój zszedł z taśmy dokładnie 21 stycznia 2008, a sterowniki (moduł)co do tej funkcji były montowane mniej więcej dopiero od połowy 2 kwartału.
Jeżeli twój IS jest np kwietnia / maja to masz taką możliwość, ktoś inny może mieć z marca i niestety nie ma.
Tyle się dowiedziałem w serwisie.
Tej opcji nie można uruchomic w lexusie przed liftingiem, dopiero po lifcie lusterka składają się automatycznie (oczywsicie jak jest właczona ta opcja)


witam

a jak wlaczyc ta opcje?

dziekuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Manuals”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość