RC Śląsk i okolice ?

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RC
ODPOWIEDZ
member
Lex user
Posty: 82
Rejestracja: 27 paź 2014, o 21:08
Model Lexusa: 3.5 5.0 5.6 6.2
Skąd:: gliwice
Kontakt:

RC Śląsk i okolice ?

Post autor: member »

Witam, niebawem sprzedaję mojego 500-konnego drogowego wariata i pomyślałem, że może znów uśmiechnę się do lexusa. Ma może ktoś z okolic Częstochowy +50km jakąś wersję RC i pozwoliłby pooglądać? RCF nieco drogie w PL ale juz RC350 po stówce jest spory wybór. Np białe w czerwonej skórze.
Czy tym autem da się jeździć na co dzień czy to raczej weekendówka? Czy AWD nie zabija przyjemności z jazdy? Czy to auto posiada jakiekolwiek wady? Czy silnik 2.0t odbiega osiągami od 3,5 i czy jest awaryjny?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
sek300
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 paź 2017, o 07:32
Model Lexusa: IS250, RC200t
Skąd:: Lubuskie
Kontakt:

Re: RC Śląsk i okolice ?

Post autor: sek300 »

Czy tym autem da się jeździć na co dzień czy to raczej weekendówka? Jak najbardziej nadaje się do codziennej jazdy. Dwie osoby dorosłe + dwie do max 1,7m
Czy AWD nie zabija przyjemności z jazdy? Mam RWD więc trudno mi odpowiedzieć.
Czy to auto posiada jakiekolwiek wady? Oczywiści mnóstwo jak na SUVa, ale jak ktoś chce coupe to raczej brak wad.
Czy silnik 2.0t odbiega osiągami od 3,5 i czy jest awaryjny? Zdecydowanie odbiega moc kultura pracy i chyba spalanie lecz absolutnie nie jest awaryjny. Niestety jak większość 3,5 tylko na USA więc ze wszelkim ryzykiem aut pochodzących ze stanów.
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość