Promocja na produkty

Klocki i inne komponenty hemulcowe
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3746
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Promocja na produkty

Post autor: legato97 »

Witam. Nie wiem czy wszyscy sprawdzali co możemy kupić, ale mamy stałą promocję na produkty. 7% na komponenty firm Power Stop, EBC Brakes, Power Friction, oraz 5% na pozostałe. Zapraszam.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
brakestock
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 19:00
Model Lexusa: GS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Promocja na produkty

Post autor: brakestock »

Uszanowanko Panowie,
Posiadamy wyspecjalizowany sklep, gdzie skupiamy się wyłącznie na układach hamulcowych. Chodzi nie tylko o to, że sprzedajemy hamulce, ale także znamy się na tym temacie. Znamy problemy, poszukujemy rozwiązań oraz samodzielnie testujemy komponenty.

Czym różnimy się od innych firm?
- Nasza oferta zawiera komponenty we wszystkich kategoriach jakościowych - od budżetowych zamienników do jakości premium oraz dla sportu.
- Jesteśmy importerem i mamy własny magazyn
- Większość produktów z naszej oferty testowaliśmy samodzielnie, tak wiec opisy na stronie Internetowej opierają się na realnych właściwościach produktów.
- Mamy towary, jakich czasami w ogóle nie ma dostępnych w Polsce.

Jesteśmy dystrybutorem amerykańskich marek takich jak Power Stop (ceramiczne klocki), Carlson (zestawy naprawcze i montażowe), Power Friction (tarcze nacinane/nawiercane).
Właśnie te ceramiczne klocki firmy Power Stop polecamy do aut, mających regularne problemy z przegrzaniem układu. Dzięki zastąpieniu stali miedzią (większość OE mieszanek i zamienników produkuje się na podstawie włókien stalowych) - klocki te zdecydowanie mniej nagrzewają tarcze. Dla Lexusa to aktualny temat)
https://brakestock.pl/power-stop/ - katalog i dobór.

Znamy się na hamulcach, pracujemy z nimi od 2009 roku. Zapraszamy do kontaktu!


Obrazek
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: Promocja na produkty

Post autor: Wojtax »

Witam. Ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje? Od kilku dni próbuje nawiązać kontakt. Telefon nie odpowiada, na mail zero odzewu. Pod wskazanym adresem na stronie jakaś inna firma...
Awatar użytkownika
ProMienisty
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 4 lis 2016, o 00:30
Model Lexusa: HONDA
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: Promocja na produkty

Post autor: ProMienisty »

tez się nie dodzwoniłem,jakoś tydzień temu próbowałem
vipowski
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 7 gru 2019, o 21:08
Model Lexusa: GS MK3 450H
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: Promocja na produkty

Post autor: vipowski »

Pod koniec zeszłego roku, kupowałem tam ceramiczne klocki Powerstop bo chyba tylko oni to ściągali. Cała procedura, trwała grubo ponad miesiąc ze względu na reorganizację firmy... ale ostatecznie transakcja doszło do skutku a kontakt przez cały czas był całkiem przyzwoity. Wiedziałem, że będę czekał, zostałem poinformowany o tym na samym początku, nie przeszkadzało mi to bo do dzisiaj nie założyłem jeszcze tych klocków. :)

Na fakturze mam takie dane:

SPRZEDAWCA: GS BRAKESTOCK Sp. z o.o.
ADRES: ul. Janowska 48C/16, 81‑017 Gdynia
NIP: 9581709666
NUMER TELEFONU: +48508863638

Nie wiem jak to wygląda na dzisiaj...
Awatar użytkownika
joy
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 4 mar 2019, o 13:29
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Holandia
Kontakt:

Re: Promocja na produkty

Post autor: joy »

To ja w styczniu zamówiłem u nich klocki Power Stop, zamówienie przyjęto do realizacji i od tamtej pory jak kamień w wodę... Zero reakcji, wydzwaniałem ze dwa tygodnie bez skutku. W końcu odpuściłem, bo firma - jak widać - jest niepoważna. Więcej kupować u nich nie zamierzam. A klocki Power Stop kupuję na ebay ze Stanów, wychodzi sporo taniej, tylko trzeba poczekać 3 tygodnie.
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: Promocja na produkty

Post autor: Wojtax »

vipowski pisze:Pod koniec zeszłego roku, kupowałem tam ceramiczne klocki Powerstop bo chyba tylko oni to ściągali. Cała procedura, trwała grubo ponad miesiąc ze względu na reorganizację firmy... ale ostatecznie transakcja doszło do skutku a kontakt przez cały czas był całkiem przyzwoity. Wiedziałem, że będę czekał, zostałem poinformowany o tym na samym początku, nie przeszkadzało mi to bo do dzisiaj nie założyłem jeszcze tych klocków. :)

Na fakturze mam takie dane:

SPRZEDAWCA: GS BRAKESTOCK Sp. z o.o.
ADRES: ul. Janowska 48C/16, 81‑017 Gdynia
NIP: 9581709666
NUMER TELEFONU: +48508863638

Nie wiem jak to wygląda na dzisiaj...
@vipowski - dzięki kolego za namiary, udało się zamówić klocki z tej firmy. Kilka maili w środę, wieczorem szybka płatność, w czwartek wysłali. Dziś mam już klocki u siebie. Bardzo szybki kontakt mailowy jak i sama wysyłka. Polecam firmę! Pod spodem krótka wiadomość jaką dostałem. Pozdrawiam


Nie współpracujemy już z właścicielem domeny i sklepu ‪brakestock.pl‬, jako marka ‪brakestop.pl‬ nie mamy nic z nimi wspólnego i działamy na własny rachunek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „brakestock.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość