kupuję żone CT200h (po długiej przerwie od lexusa)

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu CT
clanpapa
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2020, o 11:40
Model Lexusa: RX450H
Skąd:: Dortmund Germany
Lokalizacja: 44149 Dortmund
Kontakt:

Re: kupuję żone CT200h (po długiej przerwie od lexusa)

Post autor: clanpapa »

A wiec powaznie.
Samochód musi być z pierwszej reki aby zawsze dochodzić prawdy przy oszustwie.
2.) Wszystkie Hybrid Check musza być.
3.)Kupuj od lexusa a nie przy drodze------stracisz troche ale raczej masz pewne auto.
4.)Książka inspekcji co 15.000 km najlepiej tylko w Lexus/ie
Podalem tylko 4 punkty i już cena auta wzrasta prawda???
No i na dodatek sprawdzenie pochodzenia bezwypadkowego po numerze VIN.
Awatar użytkownika
Herem79
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2019, o 17:04
Model Lexusa: ux
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kupuję żone CT200h (po długiej przerwie od lexusa)

Post autor: Herem79 »

U mnie wyświetla się "Ogłoszenie nieaktualne". Nie oczekiwałbym, że ktoś podejmie decyzję czy kupiłby samochód na podstawie zdjęć. Jeździłeś wcześniej CT?
member
Lex user
Posty: 82
Rejestracja: 27 paź 2014, o 21:08
Model Lexusa: 3.5 5.0 5.6 6.2
Skąd:: gliwice
Kontakt:

Re: kupuję żone CT200h (po długiej przerwie od lexusa)

Post autor: member »

Nie ma go, bo ktoś go już zgarnął, cena była dobra, a tu na forum cisza. Jeździłem takim, coś jak rower elektryczny zmiksowany z civicem 1,4. Nie wiem czy to juz przyspiesza, czy jeszcze nie zostało odpalone. Ale cóż tej wielkości japońskiego można żonie kupić. Infiniti wielkie to został lexus.

"Książka inspekcji co 15.000 km najlepiej tylko w Lexus/ie" - ja serwisuję sobie sam, to ode mnie byś nie kupił, tylko od takiego fachowca, co do bagnetu oleju zagląda co 15.000km i po przebiciu opony dzwoni po pomoc drogową? ;) To ja bym od ciebie tez nie kupił, bo panewki byłyby częścią eksploatacyjną.

Ooo takie ogłoszenia są najlepsze: Gniezno i 173.000, wystarczą te dwa parametry by dalej nie zaglądać, w Gnieźnie wszyscy mają pomiedzy 173 a 178, małe miasto chyba. https://gratka.pl/motoryzacja/lexus-ct- ... ob/4715038
marcel108
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 6 lis 2020, o 18:07
Model Lexusa: ct200h
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: kupuję żone CT200h (po długiej przerwie od lexusa)

Post autor: marcel108 »

Za 40 to nie kupisz, ale za 60 to masz wybór. Z tym że u lexusa ponad 50 chodzą z 2011 i to golosy.
Bardziej opłaca się kupić od os. prywatnej i sprawdzić w Lexusie, jeśli auto się tobie spodoba.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus CT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości