diagnoza IS200 High sensor voltage / ciężko odpala ciepły

Problemy z silnikami dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
jajqmac
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2018, o 22:03
Model Lexusa: IS200
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

diagnoza IS200 High sensor voltage / ciężko odpala ciepły

Post autor: jajqmac »

Cześć
podczas podpięcia pod obd i sprawdzania różnych parametrów z tego co widzę w jednym czujniku wyszła wartość spoza zakresu. High sensor voltage for switch time calculation Ktoś to potrafi rozszyfrować?

W googlach pisali coś o ICM czyli Ignition Control Module, ale w IS200 tego nie było, tylko w IS300.

ps. Od jakiegoś czasu mam coraz większe problemy z odpaleniem na ciepłym, kiedyś kreciło ze 2 sekundy, teraz stabilnie około 5 sekund, lekko przymula od niskich obrotów i się rozkręca do normy. Probowałem nawet załadować parę razy pompę ale bez różnycy. Na zimnym zawsze odpala. Chyba się pogorszyło TROCHĘ CZASU po tym jak samodzielnie zmieniałem filtr paliwa w pompie paliwa a ostatnio również zalałem specyfikiem do uszczelniania płynu chłodzącego bo systematycznie mi uciekał. Wiem że jestem głupi ;) ale potrzebuje konkretnych informacji co mogę sam sprawdzić a czym bujać się w serwisach. Problem w tym, że ani nie mam zaufanego mechanika, ani takiego, który się zna.

ps. 2. wiem, że moge mieć słaby 1 katalizator, bo mi parę razy wywaliło błąd po emeryckiej jeździe. za to kompresja była ok, około 12,5bar. Świece niby powinny być ok, ale cewki to już nie wiem.

Obrazek
jajqmac
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2018, o 22:03
Model Lexusa: IS200
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: diagnoza IS200 High sensor voltage / ciężko odpala ciepł

Post autor: jajqmac »

ma ktoś pomysł?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości