ct200h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu CT
Manex
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2018, o 17:31
Model Lexusa: CT
Skąd:: Sędziszów
Kontakt:

Re: ct200h

Post autor: Manex »

Nie wiecie czy bagażnik zmieści wózek dziecięcy? rodzina mi się powiększa a kusi mnie to autko :)
Awatar użytkownika
luket
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 19 lut 2017, o 19:47
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Sz-in
Kontakt:

Re: ct200h

Post autor: luket »

W tym filmiku znajdziesz odpowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=Ee-cewAwaCk
Awatar użytkownika
LEPSI RX
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2011, o 23:54
Model Lexusa: RX300,CT200H,
Skąd:: REDA
Lokalizacja: Gdynia-trójmiasto
Kontakt:

Re: ct200h

Post autor: LEPSI RX »

nie mieści się
raj
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2018, o 07:53
Model Lexusa: ct200
Skąd:: Dunstable
Kontakt:

Re: ct200h

Post autor: raj »

Witam mam pytanie czyjest mozliwosc do zamontowanie haka holowania niewielkiegi campingu do lexsusa ct 200?
pkobierecki
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:42
Model Lexusa: CT 200h<RX450h<GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: ct200h

Post autor: pkobierecki »

Niestety ale w teorii nie można do tego samochodu. Można założyć specjalną belkę, taką jak pod hak oraz wiązkę elektryczną. Belka z systemem montażu easy-click. Do tej belki można przyczepić tylko bagażnik na rowery w systemie easy-click. Jednocześnie są dostępne haki kulowe easy-click (ale nie dam sobie ręki uciąć) które można by było zaczepić w to miejsce, ale oficjalnie nie wolno zaczepiać kuli. Tyle mówi teoria i homologacje jakieś na to auto. Nie wiem jak w Polsce podchodzi się do mocowania haka. O ile pamięć mnie nie myli, to hak po prostu się montuje a diagnosta nam ten montaż zatwierdza i potem w urzędzie wbija się do dowodu. Miałem ostatnio w trakcie przeglądu spytać się o to, ale zapomniałem.

Konkludując:
z mojego pobieżnego rozpoznania wynika, że fizycznie jest to do zrobienia, ale ciekawe jak na to patrzy Polskie prawo.
sprite
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, o 13:45
Model Lexusa: CT 200h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: ct200h

Post autor: sprite »

Witam wszystkich serdecznie, jestem Mateusz, to mój pierwszy post na forum.

Przymierzam się do zakupu CT 200h. Szukałem na internecie informacji na temat tego, czy do samochodu wejdzie wózek dziecięcy i dokładnie w tym temacie padło to pytanie (zdaje sobie sprawę że to było dwa lata temu, ale moze ktoś w przyszłości równiez szukac podobnej informacji).

Na zadane pytanie były dwie odpowiedz: "nie miesci się" oraz link do filmu gdzie pewien mężczyzna pokazuje bagaznik swojego CT z małym wózkiem spacerowym.

Jestem po jeździe testowej, posiadam wózek x-lander x-move, wersja spacerowa.

https://x-lander.com/media/catalog/prod ... 50-min.jpg

Wózek mieści się do bagażnika na leżąco, trzeba pozbyć się rolety i wyciagnąc jedno koło, zostaje jeszcze troszkę miejsca na inne rzeczy np zakupy. Podejrzewam ze gondola równiez się zmieści. Także bez obaw :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus CT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości