Lexus LS430, 2002r, konwersja z USA na EU

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mechanik1
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:06
Model Lexusa: GS 430 MK2 ML / GS300 MK2
Skąd:: Kłodzko
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Lexus LS430, 2002r, konwersja z USA na EU

Post autor: mechanik1 »

Cześć Koledzy!
Czy któryś z Was przerabiał radio z USA na EU, mile na km, galony na litry i stopnie Fahrenheita na Celsjusza? Może macie namiary na jakąś firmę, która się tym zajmuje. W sumie to najbardziej denerwującą sprawą jest temperatura wyświetlana w Fahrenheitach...
thrix
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 23 sty 2019, o 01:06
Model Lexusa: IS NX
Skąd:: Global
Kontakt:

Re: Lexus LS430, 2002r, konwersja z USA na EU

Post autor: thrix »

http://lexusclub.com.pl/

Oni to robia, ale podobno tanio nie jest. Mi nie starczylo cierpliwosci z nimi walczyc, bo ciagle mnie zbywali telefonicznie i osobiscie - wiecznie zajeci byli, a ja po kilku tel olewania nie ciagnalem sprawy. Osobiscie tez bylem po drodze i nie mieli czasu ze mna gadac, kazali dzwonic po wyslaniu VIN, a potem cisza, nigdy nie oddzwonili.
Awatar użytkownika
mechanik1
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:06
Model Lexusa: GS 430 MK2 ML / GS300 MK2
Skąd:: Kłodzko
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Re: Lexus LS430, 2002r, konwersja z USA na EU

Post autor: mechanik1 »

Jako, że w moim LSie nie działało radio, jeden element konwersji mam z głowy. Zamontowałem tuner z Anglika, radio śmiga aż miło, i to po europejsku ;-)
Anabolo
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 22 wrz 2018, o 09:52
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Głogów
Kontakt:

Re: Lexus LS430, 2002r, konwersja z USA na EU

Post autor: Anabolo »

Mechanik1 a ogarnąłeś temat zmian mil licznika przebiegu na kilometry? O ile że zmianą wskazania spalania z galonów na litry poradziłem sobie moment, tak z przebiegiem już nie. Widać wyraźnie, że na wyświetlaczu są także jednostki w kilometrach, ale w Techstream nic nie znalazłem związanego z tym...
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość