Wyłącznik pompy paliwa na lpg w gs 430 mkII

Instalacje gazowe w modelu GS
Koralgol
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 18 lut 2018, o 14:02
Model Lexusa: Gs430 MKII
Skąd:: śląskie
Kontakt:

Re: Wyłącznik pompy paliwa na lpg w gs 430 mkII

Post autor: Koralgol »

klinikalpg.pl pisze:Istotnie sprzedawcy takich wyłączników z alledrogo twierdzą że to doskonałe i niezbędne urządzenie.
Mentalnie zatrzymali się chyba na II generacji.....

Może i aledrogo nie jest najlepsze ale są też fajne rzeczy. Założyłem moduł świateł dziennych (z długich) już dwa lata temu i się sprawdza,po co palić w dzień ksenony..Tak że..
Koralgol
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 18 lut 2018, o 14:02
Model Lexusa: Gs430 MKII
Skąd:: śląskie
Kontakt:

Re: Wyłącznik pompy paliwa na lpg w gs 430 mkII

Post autor: Koralgol »

Pawcio1979 pisze:Ja się tam nie znam, ale w dalszym ciągu nie widzę sensu instalacji takiego ustrojstwa.
Pompa paliwa (w benzyniaku) jej żywotność przewidziana jest na całą żywotność auta no to niech sobie śmiga.
Byle tylko w zbiorniku było min 1/4 jego pojemności. I najlepiej czystego paliwa a nie z jakimś gruzem.








Paliwa mam pół baku zawsze albo więcej,nie chodzi o to. Powiedz po co ona śmiga jak jeżdzisz 90% na lpg .Pobiera 100w a kiedy wtryski nie pracują jest na magistrali maxymalne ciśnienie ja tu pisze o MKII a to już nie najmłodsze auto...
klinikalpg.pl
Lex user
Posty: 212
Rejestracja: 28 maja 2017, o 00:00
Model Lexusa: LS400 UCF20
Skąd:: DC|
Kontakt:

Re: Wyłącznik pompy paliwa na lpg w gs 430 mkII

Post autor: klinikalpg.pl »

Ciśnienie jest takie jakie ustali regulator ciśnienia.
Sądzisz, że zaoszczędzisz na spalaniu LPG zdejmując te 100W poboru ?
Chcesz - zakładaj, najprawdopodobniej problemów sobie nie zrobisz, choć nic nie zyskasz. A jak sobie zrobisz problemy to nam napiszesz ....:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości