System multimedialny

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu CT
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: System multimedialny

Post autor: gmiter »

Przecież to są przewody sygnałowe a nie bezpośrednie do głóśników. Normalnie wyglądaja i większość przewodów sygnałowych w aucie lepiej nie wygląda. Grubszy przewód przy niskiej mocy sygnału = większe szumy
Awatar użytkownika
Herem79
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2019, o 17:04
Model Lexusa: ux
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: System multimedialny

Post autor: Herem79 »

Radio zmienione, operacja miła trwać 1,5h wyszło 3h i to nie bez problemów.
Podłączenie USB okazało się niekompatybilne z orginalnym wejściem. Niezbędna okazała się przejściówka, a drugiego wejścia nie chciałem montować chociaż było dołączone do zestawu.
Można też z pendriva wgrać muzykę na twardy dysk radia.
Antenę GPS włożyłem pod deskę i działa bez zarzutu. Co ciekawe - samo radio nie ma obsługi w języku polskim, a wbudowana nawigacja już taką opcję ma. Poza tym jeśli ktoś obawia się wścibskiej osoby która chciałaby wiedzieć gdzie jezdzicie, to jest możliwość włączenia trybu samolotowego. Odpalenie nawigacji trwa 18sek, natomiast aplikacji Spotify 12sek.
Po zainstalowaniu radia, nie dochodził sygnał do prawej-przód. Po oględzinach okazało się że winowajcą jest system SOS. Delikatna ingerencja w orginalną wiązkę rozwiązała problem i wszystko działa jak należy.
Tuner radiowy nie zrywa i koduje 15 stacji. Jedyny problem to czasami Radio Kampus, ale pamiętam że miałem z nim problem nawet w orginalnym.
Nie jestem w stanie nic napisać o kamerze cofania, ponieważ zostawiłem ją w lusterku wstecznym.
Początkowe ustawienia fabryczne dzwięku typu jazz, classic, rock - do niczego się nie nadają. Jakby ktoś zrobił to z przypadku. Dopiero dłubanie w korektorze i "loud" przyniosły efekt jakiego oczekiwałem. Po wakacjach działam dalej.
Awatar użytkownika
Herem79
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2019, o 17:04
Model Lexusa: ux
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: System multimedialny

Post autor: Herem79 »

Efekt wymiany.
Załączniki
3.png
3.png (455.79 KiB) Przejrzano 4103 razy
2.png
2.png (536.28 KiB) Przejrzano 4103 razy
Awatar użytkownika
Herem79
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 17 maja 2019, o 17:04
Model Lexusa: ux
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: System multimedialny

Post autor: Herem79 »

...
Załączniki
9.jpeg
9.jpeg (35.58 KiB) Przejrzano 4101 razy
8.jpeg
8.jpeg (27.69 KiB) Przejrzano 4101 razy
7.jpg
7.jpg (123.8 KiB) Przejrzano 4101 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus CT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości