Pochwała dla michalllw

W tym dziale ostrzegamy lub chwalimy użytkowników za przeprowadzone transakcje na naszym forum.
Awatar użytkownika
bombel80
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 16 sie 2016, o 23:48
Model Lexusa: IS300 Sportcross
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: bombel80 »

Muszę pochwalić naszego klubowego Mirka handlarza :D
Za cierpliwość, że w ogóle zdecydował się sprzedać mi auto, a jestem raczej z tych trudnych klientów.

A tak na serio, to samochód widziałem tylko na zdjęciach, więc wszystko załatwialiśmy przez telefon i internet. Auto przyjechało do mnie pod dom i faktycznie nie czuję się oszukany.

Polecam Michała :)
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: michalWro »

Również polecam - co prawda auta jednak nie kupiłem, ale wiem, że Mirek mówi o wszystkich wadach.
Awatar użytkownika
siano
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 3 wrz 2015, o 07:37
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: siano »

Nawet nie zauważyłem, kiedy minał rok od transakcji.
Przesympatycznej transakcji, która w zasadzie miała klimat rozmowy przy barze, a nie walki o elementarną uczciwość. Uczciwość była niejako przy okazji.

Zatem, autko lata, przez rok dostałem jeszcze gratisową matę do bagażnika oraz pomoc i doradztwo przy modyfikacjach czy ewentualnych naprawach.

Polecam, chwalę, ale i ostrzegam. Mirek to gaduła, a, że gada ciekawie, to czas leeeeeci.leeeci, leeeeci... :)
http://mirkacz.pl – agregator ogłoszeń motoryzacyjnych
Awatar użytkownika
r92
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2016, o 12:55
Model Lexusa: IS200 sport
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: r92 »

Polecam Mirka handlarza. Auto kupiłem od niego dzięki dobrej opini na tym forum. Ponad 600km przejechaliśmy w jedną stronę, ale warto było. Dostałem dokładne zdjęcia, powiedział wszystko o aucie co wiedzial. Niunie moją kupiłem taniej ale muszę ją dopieścić, bo tak się dogadaliśmy. Mechanicznie furka sprawna, teraz tylko małe przemalowanie zderzaków (rok auta 2000 , bezwypadkowe) + zabezpieczenie podwozia. Skoro przejechałem autem na kołach do domu tyle km, więc miałem pewność, że silnik jest zdrowy. Naprawdę bardzo wygodne auto. POLECAM SZCZERZE MICHAŁA.


PS: Mój kolega sprzeda swojego japońskiego diesla i jedziemy do MICHAŁA po Lexusa. Teraz mamy pewność, że to zajefajny koleś. A propo komentarza wyżej to z naszego forumowego Mirka niezła gaduła. Swój ziom. No i blisko jego placu jest dobre żarcie, które też polecam.
matheus1986
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 18 lis 2014, o 20:45
Model Lexusa: is200
Skąd:: Wołomin/wwl
Lokalizacja: Wołomin/wwl
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: matheus1986 »

No i stało sie.......wrociłem dzis od Michała RX-em 300.
O aucie wiedziałem wszystko przed wyjazdem do Michała i nic mnie tam nie zaskoczyło na miejscu.
Ale to normalne u Michala, po raz drugi kupuje u niego auto i dalej podtrzymuje opinie ze warto u Niego kupować auta.
Jestem mega zadowolony z zakupu.
Polecam!
Awatar użytkownika
Aleksanderu
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 15 mar 2015, o 22:20
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Legionowo/Warszawa
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: Aleksanderu »

Pochwała dla Michała za cierpliwość i podejście do klienta.
Mastah
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 27 paź 2016, o 18:46
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: Mastah »

I ja też polecam Michała :)
730km w jedną stronę i nie zawiodłem się, wszystko dokładnie tak jak się dogadywaliśmy na PW i telefonicznie.
Auto kupione, dojechało z powrotem. Nawet zostawiłem stare na przechowanie i wszystko ok :D
Pozdrawiam
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: madkiw »

W sumie to ja też ;) polecam. Jeżdże teraz GS300 Mk2 od Mirka handlarza hehe
Co prawda o tym że spryskiwacz lampy mu odpadł powiedział mi jak już zapłaciłem, ale na jego szczęście był odwrotnie założony i to dlatego :laugh1:
Awatar użytkownika
Rybicki
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2017, o 22:22
Model Lexusa: IS200 sport
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: Pochwała dla michalllw

Post autor: Rybicki »

Minęło prawie dwa lata ale obiecałem Michałowi po zakupie od niego mojego IS-a, że jak zarejestruje się na forum to dostanie należną pochwałę ;-) I stało się! Długo szukałem swojego auta aż w końcu trafiłem do niego. Wycieczka 560km w końcu okazała się owocna :-) Wszystkie informacje jakie uzyskałem po długich rozmowach telefonicznych z Michałem potwierdziły się jak zobaczyłem auto. Uczciwy Mirek z tego Michała. No może tylko w jednej kwestii się pomylił. Przez telefon mówił, że jeden błotnik był malowany a w rzeczywistości całe auto jest w oryginale więc wybaczam taką pomyłkę :-D Polecam zdecydowanie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia i Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość