zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach krakowa

Tematy ogólne nie związane z danym modelem Lexusa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach krakowa

Post autor: superkb »

Jak w temacie , potrzebuje dobrze zagazowac instalacje w moim lexusie GS430 mk3 . Jestem z Krakowa i powiedzmy ze te 150km jeszcze moge dojechac jak w krk nic sensownego:)
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach kra

Post autor: Keepmovin »

Ja gazowalem swojego Lexusa is200 w Katowicach w Silesia Cars. Tam wyczytałem na LPG forum, że jest dobry zakład i tam się wybrałem - bardzo ogarnięty zespół, szef - Pan Michał ma dużą wiedzę i ładnie wszystko wygląda pod maską. Strojenie na afr i na znajdującej się 100 m dalej A4 :D

Jeżeli chciałbyś więcej info, to napisz na Pw, zakład znajduje się przy ul. Dobrego Urobku 5, Katowice, jak się umowisz, to dostaniesz samochód zastępczy w międzyczasie jeżeli potrzebujesz - ja brałem, bo potrzebowałem wrócić jakoś do Krakowa i jeździć do pracy ;)

Zestaw dobrany fajnie i do tego ładnie zapakowany pod opcje na turbo.

Dla wszystkich znawców lpg i tak dalej - polecam zakład w którym byłem i na temat którego bardzo dużo czytałem i szukałem głównie na LPG forum, wiec jest to moja subiektywna opinia, pozdro.
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach kra

Post autor: superkb »

Dzięki za odpowiedz ,widze ze chyba trzeba sie udac na slask by znalezc cos konkretnego. Zobacze sobie to Silesia Cars, jesli polecasz to tym bardziej :)
jeszcze z okolic śląska to slyszalem o gzw.pl - że jacys wyjatkowo dobrzy, ktoś coś wiecej wie? możliwe jakieś porównanie do Silesia Cars?
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach kra

Post autor: Yarecki »

superkb pisze:Dzięki za odpowiedz ,widze ze chyba trzeba sie udac na slask by znalezc cos konkretnego. Zobacze sobie to Silesia Cars, jesli polecasz to tym bardziej :)
jeszcze z okolic śląska to slyszalem o gzw.pl - że jacys wyjatkowo dobrzy, ktoś coś wiecej wie? możliwe jakieś porównanie do Silesia Cars?
Masz przyzwoitego kolesia w Krakowie.

http://autonagaz.net/

Gdyby coś to mogę pomóc.
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach kra

Post autor: superkb »

A montuje tez prins? Hmm montowal Ci w lexusie? Zalezy mi na jakosci i na gwarancji odpowiedniej , rozumiem ze u niego nie ma z tym problemu?
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach kra

Post autor: Yarecki »

superkb pisze:A montuje tez prins? Hmm montowal Ci w lexusie? Zalezy mi na jakosci i na gwarancji odpowiedniej , rozumiem ze u niego nie ma z tym problemu?
Ja nie montuje u nikogo bo sam sobie montuje :biggrin2:
Zadzwoń do mnie jutro to postaram się cos doradzić.
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach kra

Post autor: superkb »

ok dzięki , zadzwonie do CIebie jutro po południu :)
Hetman
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2016, o 04:02
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Małopolskie
Kontakt:

Re: zagazowanie GS 430 mk3 - gdzie najlepiej w okolicach kra

Post autor: Hetman »

Witam, może jestem tu nowy ale rzucił mi się temat gazowania w oczy i to w dodatku Kraków, więc z czystym sumieniem polecam ART-GAZ na ul. Prandoty 6-8 (zaraz za stacją BP na al 29 Listopada). Zakładałem tam instalację gazową a właściwie przerabiałem po przednim "rzeźniku" i jestem bardzo zadowolony, zakładał tam również mój brat do Accorda 2.4, i wielu znajomych do między innymi BMW 540i 4.4 V8, Mercedesa Cl500 V8 i każdy z nich był a właściwie jest bardzo zadowolony. Pan Artur ma bardzo dużą wiedzę na temat instalacji gazowych, potrafi przy tym doradzić i cena za jaką zakłada jest po prostu normalna a nie z kosmosu. Jeśli zmienię samochód (mam nadzieję że w końcu uda mi się znaleźć Lexusa) to na pewno gaz zakładam TU.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne związane z Instalacjami LPG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości