IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
piotr.kret
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2021, o 19:45
Model Lexusa: is350
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: piotr.kret »

dzięki serdeczne za odpowiedzi. po latach jazdy FWD (Saab), zamarzyło mi się przesiąść na RWD, ale kto wie, może zrobię sobie też przejście przez AWD :biggrin2:
nie zwróciłem uwagi, że w aukcji jest podany VIN, wyjaśniło się przynajmniej skąd to IS 550, kogoś poniosła fantazja przy odbudowie.
https://en.bidfax.info/lexus/is/2876512 ... 02863.html
o ile podane info jest autentyczne, to egzemplarz poszedł po mocno promocyjnej cenie, wydawało mi się że za taki rocznik trzeba liczyć w stanach 8000-9000 $ :D
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Po pierwsze to ceny podane na tych portalach to nie zawsze są ceny z aukcji tylko podbicia przed aukcją.

Po drugie - uszkodzone bez uszkodzeń one chodzą w US po 12-14k.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

piotr.kret pisze:dzięki serdeczne za odpowiedzi. po latach jazdy FWD (Saab), zamarzyło mi się przesiąść na RWD, ale kto wie, może zrobię sobie też przejście przez AWD :biggrin2:
nie zwróciłem uwagi, że w aukcji jest podany VIN, wyjaśniło się przynajmniej skąd to IS 550, kogoś poniosła fantazja przy odbudowie.
https://en.bidfax.info/lexus/is/2876512 ... 02863.html
o ile podane info jest autentyczne, to egzemplarz poszedł po mocno promocyjnej cenie, wydawało mi się że za taki rocznik trzeba liczyć w stanach 8000-9000 $ :D
Jeżeli auto Ci się podoba, szkoda nie była duża to jedź sprawdź stan i kupuj.
Za bardzo bym nie analizował ceny bo zawsze można samemu licytować może po pół roku coś fajnego się trafi oczywiście mając z tyłu głowy przyjemności z tym związane czyli wpłacasz kasę na auto ze zdjęcia, przypływa Ci wielka niewiadoma, przyjazne urzędy najpierw celny a potem komunikacji a na końcu tłumaczenia przed US czy akcyza nie byłą za mała bo jest zbiórka na 500+ więc wiesz ryzyk fizyk :ok:
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dawid0ss »

gmiter pisze:
Dawid0ss pisze:Ale zapodał wsiowe rurki :laugh1:
To wydech F-Sport. Ma takie końcówki :P
Nie wkręcaj mi :biggrin2: Sterczą z tyłu, jak nie powiem co :laugh1: Imo za bardzo wystają, jak na seryjne rurky
Dan 78
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 13:57
Model Lexusa: IS350 2012
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dan 78 »

Oryginały F Sport są na 100 %. Dolot też. Prawdopodobnie niefachowy montaż.
QubaKpl
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2019, o 18:00
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: QubaKpl »

Pytanko Panowie :D
Oglądał ktoś może tego is350 ? Wiem że już trochę stoi na olx, otomoto. Ściągniety z Kanady więc pewnie coś tam się podziało
https://www.olx.pl/d/oferta/lexus-is-3- ... HHywT.html
Ostatnio zmieniony 24 mar 2021, o 11:55 przez QubaKpl, łącznie zmieniany 1 raz.
Dan 78
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 13:57
Model Lexusa: IS350 2012
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dan 78 »

Nie oglądałem, tylko dzwoniłem o niego w grudniu. Przygody na pewno były (to potwierdził komis), ale jakie i ile nie wiem. Ostatecznie zrezygnowałem bo stwierdziłem, że jednak nie chcę AWD. Wystawiony na początku był bardzo wysoko. Z F Sportem to oprócz klejonych znaczków nie ma nic wspólnego. Na zdjęciach wygląda ładnie + audio ML i masz bardzo blisko tego komisu salon Lexusa gdybyś się zdecydował i chciał sprawdzić jego stan bieżący.
QubaKpl
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2019, o 18:00
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: QubaKpl »

Dan 78 pisze:Nie oglądałem, tylko dzwoniłem o niego w grudniu. Przygody na pewno były (to potwierdził komis), ale jakie i ile nie wiem. Ostatecznie zrezygnowałem bo stwierdziłem, że jednak nie chcę AWD. Wystawiony na początku był bardzo wysoko. Z F Sportem to oprócz klejonych znaczków nie ma nic wspólnego. Na zdjęciach wygląda ładnie + audio ML i masz bardzo blisko tego komisu salon Lexusa gdybyś się zdecydował i chciał sprawdzić jego stan bieżący.
dzięki za info :D
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Dan 78 pisze:Oryginały F Sport są na 100 %. Dolot też. Prawdopodobnie niefachowy montaż.
Co ty tam niefachowego widzisz w montażu? Dostał w pape to się rozjechały, nowe są to tak wyglądają - miałem u siebie.
Dan 78
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 13:57
Model Lexusa: IS350 2012
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Dan 78 »

Miałem na myśli długość ich wysunięcia poza zderzak. Wydaje mi się, że w Twoim Lexie były lepiej "dla oka" spasowane, ale może to złudzenie i kwestia ujęcia na zdjęciu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości