Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: maniek_ls400 »

Cześć,
dziś dopłynęły do mnie po miesiącu oczekiwania nowe amortyzatory klapy bagażnika - wreszcie nie walczę z ciężką klapą po otwarciu.
Kupiłem w LiftSupportDepot.com z przesyłką 85$ (w tym 35$ przesyłka). W ASO - ok. 600PLN/szt :biggrin2:
Amorki pasują idealnie - zresztą na stronie dokładnie można określić do jakiego modelu są potrzebne.
Jednym słowem - warto.
p.s. Gdyby ktoś chciał robić tam zamówienie to dorzucę się do przesyłki (50/50) - zamówię jeszcze do maski.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
klasyk

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: klasyk »

Chętnie się dołożę. Samo potrzebuje siłowniki maski do LS400 95.
Może ktoś jeszcze?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
noangels
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 16 gru 2010, o 20:42
Model Lexusa: GS300 MK1
Lokalizacja: P-ń
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: noangels »

Ja zobacze jak bede z kasiorką stał to może bym zabrał komplet do mojego na maske i klape. Dajcie znac kiedy jak co byście chcieli zamówić.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: maniek_ls400 »

Zamawiamy w najbliższym tygodniu. Wartość paczki (towaru) nie powinna przekraczać 100$ - wtedy podpada pod cło :(
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
noangels
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 16 gru 2010, o 20:42
Model Lexusa: GS300 MK1
Lokalizacja: P-ń
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: noangels »

Aha, to lipka bo moje graty kosztowały by 106$:( Czy da się temat jakoś obejść. Pewnie 2 paczki by trzeba wysłać?
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: bedok »

noangels pisze:Aha, to lipka bo moje graty kosztowały by 106$:( Czy da się temat jakoś obejść. Pewnie 2 paczki by trzeba wysłać?
2x koszty przesyłki po 35$, nie będzie taniej cło zapłacić ?
w sumie to akurat przy wartości 100$ 5% cła + 23% VAT wyjdzie tyle samo co przesyłka.. ;)

http://forum.ilock.pl/Thread-C%C5%82o-i ... -do-Polski - nie wiem na ile to info aktualne.


A tak właściwie co jest z tymi siłownikami klapy i maski w Lexusie, wydaje się, że dużo osób ma z tym problem ?

Przecież z zasady w takim np BMW wielokrotnie częściej niż w Lexusie zagląda się pod maskę, a problemów z siłownikami nie ma, może dlatego do E39 w ASO są po 120 zł/szt. :mrgreen:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: janasek »

bedok pisze:http://forum.ilock.pl/Thread-C%C5%82o-i ... -do-Polski - nie wiem na ile to info aktualne.
Z tego co wiem to tez faktycznie przesyłki zwolniane są z opłat do 45 Euro ale czasami przechodzą droższe. Warto opisać że do użytku własnego i póżniej zależy wszystko to od humoru celnika. :)
bedok pisze:...A tak właściwie co jest z tymi siłownikami klapy i maski w Lexusie, wydaje się, że dużo osób ma z tym problem ?...
Starośc je dopada, Z bagajem mam to samo, juz padły i klapa nie odskakuje (chyba że jeszcze coś innego za to odopwiada), natomiast maski jeszcze jakos żyją ale juz słabo.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
noangels
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 16 gru 2010, o 20:42
Model Lexusa: GS300 MK1
Lokalizacja: P-ń
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: noangels »

A jak to jest z płatnościami. Tzn jak zakupie na strone i przeleje kase to pozniej jak dojdzie przesyłka musze dopłacić Vat i cło?
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: janasek »

noangels pisze:A jak to jest z płatnościami. Tzn jak zakupie na strone i przeleje kase to pozniej jak dojdzie przesyłka musze dopłacić Vat i cło?
Nie, z tego co wiem to paczka idzie ze Stanów przez urząd celny, jeżeli juz tam jest to wysyłaja zawiadomienie że paczka jest u nich i trzeba opłacicć cło i VAT. Albo Płacisz cło i Vat przelewem, na poczcie lub w banku i czekasz na kuriera albo jedzisz na celny, płacisz swoje i odbierasz paczkę. :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
arkadiusz
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 7 sty 2012, o 11:40
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Amortyzatory - siłowniki bagażnika i maski

Post autor: arkadiusz »

witam,

powoli zaczynam się rozglądać za tymi siłownikami do maski przedniej - pytanie moje dotyczy raczej dokładnych wymiarów tychże siłowników aby spróbować poszukać zamienników bo ceny w ASO i komplikacje amerykańsko-celne jednak trochę studzą zapał w ich kupowaniu/ściąganiu...

czy jest gdzieś w sieci (lub ktoś posiada te dane) stronka z dokładnymi wymiarami tych siłowników???

auto LS400 05/1992
--
Arkadiusz / Wawa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości