Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Hubert.P
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 9 lut 2017, o 21:47
Model Lexusa: Ls400 1997
Skąd:: Nowogard
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Hubert.P »

Witam. Mam na imię Hubert i wczoraj zakupiłem swoje wymarzone V8 :hobby: pewnie będę potrzebował pomocy doświadczonych użytkowników luxusów :beach: .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Boris86
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2017, o 15:22
Model Lexusa: GS300 & Soarer
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Boris86 »

Cześć, jestem Borys, od 15 lat jeżdżę głównie Japończykami, głównie są to Mazdy (w tym w życiu już ponad 20 aut z silnikami Wankla), ale zrobiłem małe odstępstwa w mojej stajni na rzecz Kadett'a C Coupe 2,0 '77, Nissana 200SX S13, czy E36 Coupe 325i M50B25nv.
Jakiś czas temu trafił w moje ręce fajny zdrowy Soarer JZZ30.
Po poczytaniu na temat projektów Ueno (driftowego - podobno poniżej 1100kg) i TimeAttackowego bolidu Autobahn, uznałem że auto posłuży jako podstawa do budowy furki na TrackDay'e.
Bardzo nie lubię swapów między markowych, a chciałem mieć szybkie auto torowe z JZ jako jednostką mocną i pancerną. Do nauki szybkiej jazdy, na początek bez rzadnej napinki na czasy.
Wymyśliłem sobie że fajnie było by go napędzać 1,5JZ, więc niedawno udało mi się upolować również GS300 JZS147 z przebiegiem 80kkm który w dniu zakupu miał zostać dawcą dołu do tego własnie 1,5JZ.... no ale tak mi się nim dobrze jeździ że mam w głowie dylematu sporo.
Może zostanie jako długi przewidywalny daily-drifter do trenowania boczków po kilku modyfikacjach, a do Soarera poszukam innego dołu.
Witam :D
Części do Kompresorów/ Superchargerów EATON - Szukasz? Pisz!
Awatar użytkownika
Rybicki
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2017, o 22:22
Model Lexusa: IS200 sport
Skąd:: Łuków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Rybicki »

Witam wszystkich.
Na imię mi Jarosław. Jeżdżę Lexusem IS200 w wersji sport od prawie dwóch lat a ogólnie tylko autami z kraju kwitnącej wiśni.
Pozdrawiam.
Gorgeous
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2016, o 13:08
Model Lexusa: IS 220-D
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Gorgeous »

Jestem Marcin, pozdrawiam z Katowic :)
dwaero
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2017, o 16:50
Model Lexusa: gs300
Skąd:: United K
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: dwaero »

Cześć,

Rok temu kupiłem gs300 2005 SE-L i jezdzi sie fajnie, choć nie jest to auto bez wad i wykonane troche tandetnie w porównaniu do mojej ex e39 z 1996 roku. Wannabe premium? ;)
Qubassek
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 15 lut 2017, o 11:56
Model Lexusa: IS
Skąd:: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Qubassek »

Cześć!

Jestem Kuba, aktualnie użytkuję Saaba 9-3 z 2005 roku, ale rozglądam się za jakimś ISem 250, mam nadzieję, że zabawię tu na dłużej.

Pozdrawiam :)
radki
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2017, o 15:50
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: radki »

Cześć,


Mam na imię Radek, mam od ponad pół roku ISa 250 z którego jestem bardzo zadowolony :)

Pzdr :)
FilipGS300
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2017, o 16:08
Model Lexusa: jeszcze nie mam
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: FilipGS300 »

Witam wszystkich. Zalogowałem się na forum ponieważ chciałbym uzyskać nieco informacji na temat lexusa gs300 mk1, którego być może w niedługim czasie kupię.
yanis808
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2017, o 21:57
Model Lexusa: Szukam
Skąd:: Osiecznica
Kontakt:

Post autor: yanis808 »

Witam wszystkich. Poszukuję swojego pierwszego Lexusa. Zdecydowałem się na GS300 mk2.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
koondziu
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2017, o 17:01
Model Lexusa: AWD IS 250
Skąd:: O-ka
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: koondziu »

Witam, jestem świeżym nabywcą Lexus'a IS200 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości