[Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
customcrew
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2014, o 07:13
Model Lexusa: LS400 1991 , SC400
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: customcrew »

Jakis czas temu było głośno o tym aucie LS 400 1994rok http://olx.pl/oferta/lexus-ls400-ostatn ... f9d9bbad3c . Wtedy to Gość go wycofał z ogłoszenia i pojawił się ponownie parę tygodni temu. Czy ktoś posada jakieś info o tym autku lub ma ciekawe przemyślenia w temacie nie wpakowania sie na "minę" ?
zapek
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 22 lis 2012, o 18:16
Model Lexusa: poszukiwany
Skąd:: Busko Zdrój
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: zapek »

opisałem go kilka postów wcześniej, może nie jest to mina ale pojawiają się czasami leprze egzemplarze w tych pieniądzach
customcrew
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2014, o 07:13
Model Lexusa: LS400 1991 , SC400
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: customcrew »

Wiem czytałem i dziękuje za reakcje. Interesują mnie jakieś inne przemyślenia i może nowe info co do tego modelu. A przy okazji to dlaczego "zapek" nie kupiłeś skoro szukałeś tego modelu ?
zapek
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 22 lis 2012, o 18:16
Model Lexusa: poszukiwany
Skąd:: Busko Zdrój
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: zapek »

bo nie znalazłem jeszcze tego właściwego
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: asmo »

customcrew
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2014, o 07:13
Model Lexusa: LS400 1991 , SC400
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: customcrew »

Piękny ,
tylko ze z rejestracja i dostawą wyjdzie ze trzydychy a to już jak dla mnie lekka przesada jak na ten model.
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Krawcol82 »

killer1 pisze:Jako doszczegółowienie prosiłbym Was o podanie cen dla przeglądów (ASO i poza ASO) oraz części zamiennych.
(...)
A propos - a jak jest koledzy z żywotnością pneumatycznego zawieszenia w Lexie?
Do dużego przeglądu jeszcze nie dotarłem, ale przy małym przeglądzie (135tkm) z portfela ubyło ok. 1300zł.
Przy 130tkm wymieniałem amortyzatory z tyłu, pneumatyki. Koszt w sumie ok. 7tyś zł. Jestem zaskoczony, że przy tak niskim przebiegu musiałem wymieniać amorki, tym bardziej, że autko prawie cały przebieg zrobiło po niemieckich równych drogach-w ASO tłumaczyli to tym, że auto przez 1,5roku od wyprodukowania stało w salonie na wystawie (nie było zarejestrowane), a przez kolejne 2 lata zrobiło zaledwie 5tkm (jako demo-car).
Pytałeś wcześniej o miejsce w środku... mam 187cm, za mną miejsca jest dużo-wygodnie może jechać osoba o wzroście >190cm (mam zwykła wersję, nie przedłużaną).
Autko ciche w środku, w zasadzie słychać jedynie szum powietrza, czasami bulgot silnika :)
Bardzo skuteczna klimatyzacja (4-strefowa), bagażnik jednak mógłby być większy (mam ustawiane tylne fotele, lodówkeczkę z tyłu-chyba President, także miejsca wszystko troszkę zajmuje).
Spalanie-w trasie 9-10L/100km, przy normalnej jeździe, po autostradzie z prędkościami ok. 160km/h spalanie ok. 10L/100km (w miarę równa jazda), w mieście średniej wielkości (ok. 100tyś mieszkańców) wciąga już ok. 16L/100km.
Spalanie w trasie jest zasługą 8-biegowej skrzyni, przy 140km/h masz zaledwie 2000obr/min.
Tyle mogę powiedzieć po przejechaniu 12tkm i użytkowaniu auta przez 7 miesięcy-kupiłbym tego Lexa jeszcze raz, jeśli miałbym ponownie podejmować decyzję :)
Mowa o wersji z napędem na tył.
burdygal
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 21:28
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: burdygal »

Może warto się zainteresować tym autem od naszych zachodnich sąsiadów:

http://www.ebay.de/itm/Sehr-schoner-Lex ... 462a72b7f3

Ja ostatnio przywiozlem z Niemiec IS200 i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Mat.
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 10:32
Model Lexusa: był LS 430 jest RX400h
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Mat. »

Czas z GSa przesiąść się na coś poważniejszego i stąd decyzja o konkretnym rozpoczęciu poszukiwań.
Na pierwszy ogień idzie:
http://olx.pl/oferta/lexus-ls-430-okazj ... 6Wwof.html
W sobotę chcę się wybrać obejrzeć, ale zanim to zrobię - coś, ktoś widział, wie o tym samochodzie?
Będę wdzięczny za każdą najmniejszą informację.

Pozdrawiam,
Mat.
customcrew
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 23 sie 2014, o 07:13
Model Lexusa: LS400 1991 , SC400
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: [Lexus LS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: customcrew »

Czemu do H...oinki nikt tak nie sprzedaje Ls400 którego od lat szukam. Proszę nie zastanawiaj sie tylko jedz i go sprawdź szybko, oczywiście dokładnie zwłaszcza dlatego ze ma gaz. W razie czego zdalnie służę pomocą co do uwag.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości