[LS430] Zamiana oryginalnego ekranu na moduł Android

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: [LS430] Zamiana oryginalnego ekranu na moduł Android

Post autor: q3_ »

Koni pisze:
q3_ pisze: 5 lip 2023, o 21:09 Wyświetla się podobny na chińskim ekranie i standardowo między zegarami (przynajmniej u mnie standardowo). Kamerę możesz sobie zamontować taką jak przyśle Chińczyk. Ona daje dużo ładniejszy obraz niż ten z oryginalnej w dodatku po konwersji.

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

 
Między zegarami mi się wyświetla, ale na ekranie nie. Zamontowałem EKIY T7 - 8 GB, 128 GB. W sumie p&p, ale tego nie mam i zastanawiam się czy może coś trzeba ustawić, żeby sygnał z czujników też był na ekranie. Mój " Friend from China" jakieś wsparcie daje, ale siłą rzeczy wolnoObrazek
Może wystarczy coś ustawić, ustawień tam jest mnóstwo. O ile pamiętam to u mnie to się wyświetlało od początku.

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

Koni
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 7 sie 2021, o 18:28
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [LS430] Zamiana oryginalnego ekranu na moduł Android

Post autor: Koni »

=12.35pxM=0.95emoże wystarczy coś ustawić, ustawień tam jest mnóstwo. O ile pamiętam to u mnie to się wyświetlało od początku.
Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka
 
Możliwe, muszę to rozgryźć🙂 Interface jest taki jak u Ciebie, radio tego samego producenta,  więc pewnie to gdzieś jest🙂Dzięki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości