usb lexus is 200

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
Damian91
Lex Driver
Posty: 451
Rejestracja: 4 lut 2015, o 17:31
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: Pruszków/Warszawa
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: Damian91 »

Czyli CD1 to zmieniarka cyfrowa a CD2/3/4/5/6 to normalne odtwarzanie płyt, tak?
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: tomcio105 »

Panowie tak trochę odchodząc od tematu - Też tak macie przy Yatourze, że podczas przewijanie nie widzicie go na wyświetlaczu?
Tzn przewijanie normalnie działa ale nie widać jaki jest w momencie trzymania przycisku przewijany czas.
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: tomcio105 »

Damian91 pisze:Czyli CD1 to zmieniarka cyfrowa a CD2/3/4/5/6 to normalne odtwarzanie płyt, tak?
Nie.
CD1,2,3,4,5,6 i to jest albo zmieniarka cyfrowa albo normalna.

Jak raz wciśniesz CD to przełączy Ci na cyfrową i masz 6 CD cyfrowej.
Jak drugi raz wciśniesz CD to przełączy na normalną i masz 6 CD zwykłej.
Awatar użytkownika
Tantarian
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 2 cze 2015, o 08:17
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Lubelskie
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: Tantarian »

tomcio105 pisze:Panowie tak trochę odchodząc od tematu - Też tak macie przy Yatourze, że podczas przewijanie nie widzicie go na wyświetlaczu?
Tzn przewijanie normalnie działa ale nie widać jaki jest w momencie trzymania przycisku przewijany czas.
Wygląda na to, że ten typ tak ma. U mnie zachowuje się tak samo.
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: sardzent »

hmmm ja podlaczylem Dension'a Lite BT i bida z ID tag ... pokazany numer folderu i sciezki ;/
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: luki90 »

sardzent pisze:hmmm ja podlaczylem Dension'a Lite BT i bida z ID tag ... pokazany numer folderu i sciezki ;/
Jak można wiedzieć gdzie i za ile kupiłeś zmieniarkę ? Dension jest fajny i ma tą przewage nad yatour że jest bt streaming i zestaw głośnomówiący.
www.facebook.com/kolorowakoszulka
KacperC93
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 24 lis 2014, o 01:38
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: KacperC93 »

margolll pisze:
KacperC93 pisze:Witam! Panowie mam pytanie, otóż planuję zakupić zmieniarkę YATOUR cyfrową do IS200 i tu właśnie rodzi się pytanie gdyż posiadam nagłośnienie Premium Sound i czytałem, że niektórzy nie mogli podpiąć tej zmieniarki do radia które ma pakiet premium bo nie mogli sterować głośnością itp. Proszę was o pomoc. Z góry dzięki ;)
Ja ostatnio u siebie podlaczalem do premium i nic takiego nie mialo miesjsca, dziala bez problemu. Jakosc jak z CD, sterowanie glosnoscia dziala, obie zmienarki sa niezalezne(dziala i CD i Cyfrowa) :ok:
Hej ;) Dzięki za odp. Jeszcze mam jedno pytanie czy u was też do kostki w którą wpinamy zmieniarkę w radio mieliście wpiętą kostkę z dwoma kabelkami? Dziękuje i czekam na odp. ;)
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: sardzent »

luki90 pisze: Jak można wiedzieć gdzie i za ile kupiłeś zmieniarkę ? Dension jest fajny i ma tą przewage nad yatour że jest bt streaming i zestaw głośnomówiący.
Car-Tronik.pl
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: gmiter »

Dziś zainstalowałem u siebie zestaw Yatour. Co do przewijania o które ktoś pytał - widać na utworach jaki jest czas przewijania itp. Diała naprawdę świetnie i mogę polecić każdemu. Instalacja razem z wykreceniem radia i jego włożeniem oraz ułożeniem yatoura w srodku - 5 minut.. :)
Miro93
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 02:24
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: usb lexus is 200

Post autor: Miro93 »

Witam. Posiadam IS200 2000r z wtyczką 7+5. Padłą zmieniara (Err3) po zakłądaniu gazu.. odlaczony akumulator na dluzej spowodowal ze przestala dzialac..
Kupilem do niego zmieniarkę cyfrową Dension BT Lite. http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-bt ... 63982.html
Na stornie podają, ze jest kompatybilna z IS od rocznika 2005, czyli 2gen. Ale wyprowadzenie ma normalnie na 7+5, starsze Lexy obsługuje itp. Postanowilem kupić na próbę :D Zmieniarka ma napięcie, nawet łączy sie z bluetoothem. Ale nic nie reaguje na radio, na wyswietlaczu ciagle err3. Nie da się przelaczyc na cyfrowa zadnym przyciskiem.

Ktos probowal podlaczyc to cudo do ISa 1gen bez liftu? Czy nie ma opcji, czyli tak jak wg producenta? Zalezało mi na obsludze bluetooth.
Mam 30dni na zwrot wiec jak sie da to bede kombinował :)

Zamowilem juz druga, Yatour na sprawdzenie. Ale jesli ktos ma jakies obiekcje co do Densiona, to prosze o pomysl :)
Kolega wyzej pisał właśnie o Densionie, jak to podłaczyłeś? U mnie nie reagujue nic. Chyba, ze masz ISa 2005+ :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości