Kupno GS III.

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS

Re: Kupno GS III.

Postprzez d_artanian » 9 sty 2019, o 09:57

Tak z ciekawości, dlaczego nie bierzesz pod uwagę GS430?
Sierra -> IS200 -> Mazda 6 -> GS450h
d_artanian
Lex user

Model Lexusa: GS450h MKIII

Postprzez wuju » 9 sty 2019, o 11:51

Pewnie chodzi o awd. Szkoda że 430 jest napędzane na 1 koło :down:
wuju
Lex user

Model Lexusa: GS430

Postprzez jajko » 9 sty 2019, o 12:13

Myślałem o czymś młodszym niż 430, poza tym też jest ich jak na lekarstwo, w stanach ich praktycznie nie ma. Wiem z forum, że można LPG założyć i dość, że cieszyć się V8 to jeszcze tanią jazdą. Widziałem tego z Olsztyna ale wydaje mi się drogi.

Niekoniecznie upieram się przy awd. 460 też mają napęd na jedną oś :) Ale przejechałem się awd teraz przy kompletnie zaśnieżonej drodze osiedlowej i robi robotę :dirol:
jajko
Nowy lex user

Model Lexusa: Jeszcze nie ma

Postprzez d_artanian » 9 sty 2019, o 13:43

jajko napisał(a):Myślałem o czymś młodszym niż 430, poza tym też jest ich jak na lekarstwo, w stanach ich praktycznie nie ma. Wiem z forum, że można LPG założyć i dość, że cieszyć się V8 to jeszcze tanią jazdą. Widziałem tego z Olsztyna ale wydaje mi się drogi.

Niekoniecznie upieram się przy awd. 460 też mają napęd na jedną oś :) Ale przejechałem się awd teraz przy kompletnie zaśnieżonej drodze osiedlowej i robi robotę :dirol:

GS460 będzie dodatkowo dobrą inwestycją :) Te z wiadomą historią nie powinny już tanieć. Chociaż tym wiekiem w odniesieniu do GS430 bym się tak nie sugerował, bardziej stanem i historią. Na lexusach czas nie odciska takiego piętna jak na innych samochodach. Optymalna byłaby hybryda, tylko ten bagażnik o którym pisałeś nie przejdzie.
Sierra -> IS200 -> Mazda 6 -> GS450h
d_artanian
Lex user

Model Lexusa: GS450h MKIII

Postprzez jajko » 9 sty 2019, o 14:21

No właśnie... hybryda i bagażnik. Generalnie na co dzień nie jeżdżę po mieście ale zawsze byłaby to oszczędność. Niestety bagażnik. Niedługo będę musiał pakować wózek dziecięcy i dodatkową torbę :) więc muszę mieć jako taki bagażnik.
jajko
Nowy lex user

Model Lexusa: Jeszcze nie ma

Postprzez Nemo 77 » 9 sty 2019, o 15:18

Jak szukałem GS-a to rozważałem poważnie hybrydę i jeśli skrzynię CVT był jakoś przeżył to właśnie wielkość bagażnika zadecydowała,że wziąłem samą benzynę,a właśnie jestem na etapie pakowania wózka itd. więc w Twoim przypadku hybryda też odpadnie. :wink:
Nemo 77
Lex user

Model Lexusa: GS 300

Poprzednia strona

Powrót do Lexus GS