LS 430 2001 rok President

Dział sprzedaży samochodów

LS 430 2001 rok President

Postprzez kpk » 1 sty 2019, o 17:40

-------SPRZEDANY-------

Na sprzedaż mój LS 430, z przebiegiem 304 tyś km, sprowadzony kilka lat temu z Czech.
Odkupiłem go w 2016 roku od innego użytkownika forum. Opis poniżej:

Samochód wyposażony jest w legendarny 8 cylindrowy silnik 3UZ-FE o pojemności 4293 w układzie V. Silniki te słyną z niezawodności, wysokiej kultury pracy i są bardzo ekonomiczne.
Samochód został sprowadzony do Polski w 2011 roku z Czech. Zakupiłem go w 2016 roku od pierwszego właściciela w Polsce i wówczas zamontowałem w nim instalację LPG(przebieg 260tyś km).
Lexus jest w najwyższej wersji wyposażenia president. Ważniejsze wyposażenie samochodu to:
- czarna skórzana tapicerka,
- nagłośnienie Mark Levinson, głośniki poddane regeneracji, wymieniony subwoofer(typowa usterka tego modelu),
- pełna elektryka, szyby, lusterka, fotele, zagłówki, pasy, roleta, itd.,
- nawigacja dotykowa, został wymieniony czytnik płyt na nowszy by działały nowsze mapy,
- system smartkey,
- regulowane tyle siedzenia z masażami,
- pamięć przednich i tylnych foteli,
- domykanie drzwi,
- grzane i wentylowane fotele,
- sterowanie fotelem pasażera z drugiego rzędu siedzeń,
- sterowanie klimatyzacją, radiem, masażami, fotelem z drugiego rzędu,
- lodówka w tylnej kanapie, został wymieniony przewód klimatyzacji do tej lodówki(typowa usterka tego modelu),
- regulowane zawieszenie,
- czujniki parkowania przód i tył,
- dodatkowo samochód ma zamontowane moduł świateł dziennych.
Samochód jest w bardzo dobrym stanie mechaniczny, zawieszenie działa idealnie, wszystkie amortyzatory sprawne bez wycieków.
Rzeczy które są w samochodzie do zrobienia to:
- któryś z przednich czujników parkowania zgłasza błąd,
- regulacja kierownicy góra-dół nie działa(typowa usterka tego modelu),
- korozja na przednich drzwiach na krawędzi łączenia dolnego panela zewnętrznego z drzwiami(typowa usterka tego modelu), to było już raz przez poprzedniego właściciela naprawiane, niestety wychodzi znowu.
- korozja na rancie tylnego lewego błotnika, ten element był wcześniej naprawiany, niestety trzeba poprawić.
- gdzieniegdzie mogą jeszcze występować drobne niedoskonałości lakieru, ale wiadomo samochód ma swoje lata.
Historia serwisowa, gdy samochód był w moim posiadaniu:
303 tyś wymiana dwóch końcowych wydechów na nowe,
302 tyś, wymiana filtrów gazu, cewki w parowniku,
294 tyś wymiana oleju, filtrów oleju, powietrza, klocki hamulcowe tył i czujnik klocków,
287 tyś, wymiana tarcz przód plus klocki, przednia prawa piasta,
284 tyś, wymiana oleju, filtrów oleju, powietrza,
274 tyś wymiana akumulatora, oleje filtry,
264 tyś wymiana oleju, filtrów,
260 tyś 2016 rok montaż instalacji gazowej, dwa parowniki, zbiornik w kole wchodzi 60 litrów gazu, wlew pod klapką gazu,
Przy przebiegu około 255 tyś km był wymieniony kompletny rozrząd(przez poprzedniego właściciela).
Podczas użytkowania samochodu od przebiegu 260 tyś km prowadziłem rejestrację wydatków na paliwo, gdzie bez żadnej ściemy czarno na białym widać średnie spalanie samochodu. Średnie z całego okresu użytkowania to około 16 litrów gazu, co przy obecnej cenie gazu daje koszt pokonania 100km poniżej 40zł. W trasie samochód spala około 13-14 litrów gazu, natomiast w mieście w okolicach 18. Na jednym z załączonych zdjęć widać wykres średniego spalania.
Posiadam również historię prowadzoną przez poprzedniego właściciela w Polsce w wersji papierowej, faktury, paragony opisy napraw i serwisu z okresu od 2012 roku do momentu kupna przeze mnie w maju 2016 roku. W dokumentacji tej znajdują się też zdjęcia samochodu z momentu jego sprowadzenia do Polski z Czech.
Dodatkowo w moim posiadaniu jest historia samochodu uzyskana przez poprzedniego właściciela z czeskiego serwisu i wymiana korespondencji z właścicielem z Czech.
Samochód sprzedaje ponieważ przesiadam się na motocykl.

Cena 30,9 tyś PLN do negocjacji. Jesteś zainteresowany to zadzwoń, a pewnie się dogadamy.
tel. 695-35-35-49
link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BBxH1.html

Obrazek
LS430 sprzedany.
kpk
Lex user

Model Lexusa: RX350 MK3. Był LS430

Powrót do Samochody