IS 300h - pytanie o fotele

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

IS 300h - pytanie o fotele

Postprzez zonkul » 5 lis 2018, o 23:47

Dobry,

Jestem na etapie zakupu Lexusa i waham się pomiędzy IS 300h a GS 300h . IS'em 300h trochę kilometrów zrobiłem, ale była to wersja biedna (chyba podstawowa) i o ile samochód jest na prawdę super (wyciszenie, prowadzenie, spalanie) to mam problem z fotelem - jest dla mnie trochę za wąski (jestem po prostu gruby) i po 10 godzinach w trasie jednak trochę bolały mnie plecy i ramiona. Podobne trasy robiłem GS'em 450h Prestige i tam fotel był po prostu wyśmienity, szeroki, zakres regulacji był bardzo duży. Na GS'a 450h nie za bardzo mogę liczyć, ponieważ budżet. Czy fotel w IS może być bardziej podobny do tego z GS? Np. w wersji F-sport albo Prestige? Oprócz tego jeszcze audio w GS grało dużo lepiej. Dynamika IS 300h jest dla mnie w sam raz a spalanie więcej niż zadowalające.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
zonkul
Nowy lex user

Model Lexusa: GS 450h

Re: IS 300h - pytanie o fotele

Postprzez octane » 6 lis 2018, o 16:47

Jeżeli jesteś duży to w fotelu f-sport będzie jeszcze ciaśniej. Ja mam prestige i poza skórą nie ma różnicy w stosunku do wersji bieda, to ten sam fotel.
octane
Lex user

Model Lexusa: IS300H

Powrót do Lexus IS