Ostrzeżenie zakupy u Ariel86

W tym dziale ostrzegamy lub chwalimy użytkowników za przeprowadzone transakcje na naszym forum.
ODPOWIEDZ
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Ostrzeżenie zakupy u Ariel86

Post autor: lukas78 »

Niesłowny gość.
Dzwonie, umawiam się na konkretną część (czujnik abs) - po czym na jego prośbę wysyłam sms z danymi do wysyłki. Mija kilka dni, po czym się przypominam i pytam w sms kiedy wysłał towar, bo jeszcze do mnie nie dojechał. Dostaję następnie mms z zdjęciami jakiegoś czujnika - po czym piszę po raz kolejny, że potrzebuję lewy przedni czujnik abs do gs300 mk2. Gość odpisuję, że "brak". Na moje kolejne zapytanie - "dziwne, że podczas rozmowy czujnik był,a teraz brak" gość mi odpisuje, że "co jest dziwne- że czujnik się sprzedał" :doh:
ps. Miałem tego posta nie pisać, bo zakup mały - ale nie lubię niesłownych ludzi. Mógł po prostu na mojego pierwszego sms z danymi do wysyłki uczciwie napisać mi info. że nie znalazł czujnika bo się sprzedał. Szukałbym dalej, a nie czekam na towar którego gość nie ma :down:
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia i Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości