Problem z odpaleniem is200

Problemy z silnikami dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
slalech
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2015, o 08:16
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Lubin
Kontakt:

Problem z odpaleniem is200

Post autor: slalech »

Witam! Mam problem, mianowicie, wpadłem w dużą dziurę przy znacznej prędkości. Coś wpadło mi w rozrząd, scielo ząbki od czujnika położenia wału i auto zgasło... Rozebralem rozrząd, wymieniłem pasek i koło zębate, rozrząd ustawiony na znaki, wszystko złożone a auto nie odpala w dalszym ciągu... Podmieniony czujnik ze sprawnego, dalej lipa, podmienione cewki, dalej nic... Auto odpala na ułamek sekundy i gaśnie... Rozrząd się nie przedstawił ani zęba.
Jakieś pomysły co dalej sprawdzić?
slalech
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2015, o 08:16
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Lubin
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem is200

Post autor: slalech »

Następne dane z frontu. Auto zapala na chwilę i gaśnie, paliwo jest, pompa podmieniona, komplet cewek zamieniony, ominieta instalacja LPG, w dalszym ciągu zero odzewu... Rozrząd ustawiony na sto procent dobrze, sprawdzany z 10 razy...
Ktoś pomoże?
slalech
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2015, o 08:16
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Lubin
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem is200

Post autor: slalech »

Wali błędy p1300, p1305, p1320, p01325
proztx
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 7 cze 2018, o 11:21
Model Lexusa: Is200
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem is200

Post autor: proztx »

Cześć, ja miałem taką sytuacje, odpalał na sekundę i gasł - jakby nie było paliwa.
Winowajcą był wysoki próg do garażu mechanika - wjeżdżając podbiło przód co spowodowało lekkie obruszenie bezpiecznika, o ile dobrze pamiętam było coś z przepustnicą, wystarczyło docisnąć bezpiecznik i wszystko wróciło do normy, błędy znikły.
Jako, że najechałeś na dużą dziurę przy prędkości może być tak jak u mnie.
Powodzenia :)
slalech
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2015, o 08:16
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Lubin
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem is200

Post autor: slalech »

Bezpieczniki sprawdzone, na pierwszy ogień poszły... Cała wiązka przejrzana, przekaźniki i skrzynki przekaźników sprzwdzone. Myślę nad podmiana komputera i immobilisera.
herobrine
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, o 15:32
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem is200

Post autor: herobrine »

Rozwiązałeś już swój problem ? Mam podobnie, coś się po wymianie pompy wody popsuło, odpala i gaśnie, sterownik i immobilizer wymieniałem. Cewki również podmienione.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem is200

Post autor: Dawid0ss »

Co jakiś czas mam problem z odpaleniem auta za tzw. "pierwszym razem". Co jakiś czas, mam na myśli, czasami dwa dni z rzędu, a później przez dwa tygodnie spokój. Wtedy zazwyczaj odpala za trzecim razem. Nie ma znaczenia, czy na ciepło, czy na zimno, świece ok, rozrusznik kręci jak szalony, cewki ok, po odpaleniu auto chodzi równo, błędów w kompie zero, ocb ? Gdzie jeszcze szukać ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości