Sprzęgło i dwumas do is 220

Post Reply
Krakers-1993
Nowy lex user
Posts: 5
Joined: 6 Aug 2018, o 20:08
Model Lexusa: Is 220
Skąd:: Olsztyn
Contact:

Sprzęgło i dwumas do is 220

Post by Krakers-1993 »

Witam serdecznie. Mam takie dwa pytania :
1.Szykuje się do wymiany sprzęgła i dwumasy w Lexus is 220d 2006 rok. Moje pytanie brzmi czy podejdzie tu sprzęgło np. Od Toyoty Rav 4 2.2, Avensis 2.2 d cat (177) i 2.2 d4d(150). Pytam ponieważ bardzo mało jest części co ma w nazwie Lexus na dodatek do Avensis 2.2 mam sprzęgło na oku w bardzo przystępnej cenie.

2. Bardziej opłaca się naprawić skrzynie (w moim przypadku synchronizator gdyż zgrzyta 3 bieg) czy może zakupić używana z małym przebiegiem z zagranicy.

Pozdrawiam.
User avatar
Sprzegla24
Nowy lex user
Posts: 1
Joined: 18 Sep 2018, o 09:08
Model Lexusa: GS
Skąd:: Warszawa
Contact:

Re: Sprzęgło i dwumas do is 220

Post by Sprzegla24 »

Witamy,

niestety sprzęgło od Avensisa ani Rav-4 nie będzie pasować do Lexusa. Avensis ma przedni napęd i inne ułożenie silnika, przez co również inną skrzynię biegów. Sprzęgło z Avensisa ma mniejszą średnicę, koło dwumasowe również jest zupełnie inne niż w Lexusie.

Używana skrzynia biegów to zawsze loteria, nawet jeśli sprzedający zapewnia o minimalnym przebiegu. Po naprawie skrzyni, jest większa pewność, do tego co ma się w aucie.
Post Reply

Return to “IS mk2 2005-2013”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest