Głośna praca zawieszenia.

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu RX

Głośna praca zawieszenia.

Postprzez Truman-T1 » 25 cze 2018, o 18:55

Witam. Czy w pneumatycznych amortyzatorach występuje coś takiego jak łożysko albo poduszka amortyzatora. Od jakiegoś czasu słyszę glosniejszą pracę zawieszenia z prawej strony (przód) . Na diagnostyce wychodzi, że wszystko jest sprawne a diagnosta stwierdzil, że te dzięki dochodzą z mocowania. Jest to mój pierwszy samochód z pneumatyką i nie bardzo wiem jak do tego podejść.
Truman-T1
Nowy lex user

Model Lexusa: RX 300

Re: Głośna praca zawieszenia.

Postprzez carsik » 25 cze 2018, o 20:10

bardzo częsty problem w RX, ale niestety z bliżej nieustalonych powodów górne mocowanie nie występuje osobno jako część.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
carsik
Lex Master

Model Lexusa: IS200

Postprzez przemosc » 26 cze 2018, o 00:26

Potwierdzam wypowiedz poprzednika - nie ma opcji zeby dostac samo gorne mocowanie. Jedynym rozwiazaniem jest zakup uzywki i demontaz z niego poduszki
przemosc
Lex Driver

Model Lexusa: IS300/RX300

Postprzez fierogt » 7 sty 2019, o 22:24

chyba w moim świeżo co kupionym rx jest ten własnie problem wymieniłlem łaczniki stabilizatorów i dalej są takie głuche stuki z prawej strony wyszrpałem auto na wszystkie sposoby i chyba własnie problem lezy w tym własnie górnym mocowaniu czy komus udało się to może ogarnąc ? widze że do normalnego zawieszenia można kupić tą poduszkę .
fierogt
Lex user

Model Lexusa: is

Powrót do RX