Spalanie IS 250 przy ekonomicznej jeździe

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Re: Spalanie IS 250 przy ekonomicznej jeździe

Postprzez ledziu » 4 gru 2018, o 23:48

Kristof podsumuje tak jak zawsze: są trzy powody Twojego spalania i każdy z nich może wystąpić pojedyńczo tak samo jak razem...
- nie umiesz jeździć
- Twój pomiar jest z dupy albo w warunkach które nie dotyczą 95%kierowców
- Twoje auto rozpaczliwie domaga się mechanika.

Jeżeli wsiadasz w korku, jedziesz w korku, wracasz w korku to Twoje spalanie jest ok. Ale wtedy na przebiegi rzędu 15k.-20k.km.rocznie zabrakłoby doby.

Jężdże w max korkach różnymi paliwożerami i nie zbliżyłem się do takich wyników...na przestrzeni ostatniego lat tankując praktycznie co drugi dzień...

Pisząc paliwożery mówie o autach dd bo te mniej dd paliły więcej no ale nie ten rozmiar albo pałer :biggrin2:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Spalanie IS 250 przy ekonomicznej jeździe

Postprzez Kristof » 5 gru 2018, o 00:48

ledziu napisał(a):Kristof podsumuje tak jak zawsze: są trzy powody Twojego spalania i każdy z nich może wystąpić pojedyńczo tak samo jak razem...
- nie umiesz jeździć
- Twój pomiar jest z dupy albo w warunkach które nie dotyczą 95%kierowców
- Twoje auto rozpaczliwie domaga się mechanika.

Jeżeli wsiadasz w korku, jedziesz w korku, wracasz w korku to Twoje spalanie jest ok. Ale wtedy na przebiegi rzędu 15k.-20k.km.rocznie zabrakłoby doby.

Jężdże w max korkach różnymi paliwożerami i nie zbliżyłem się do takich wyników...na przestrzeni ostatniego lat tankując praktycznie co drugi dzień...

Pisząc paliwożery mówie o autach dd bo te mniej dd paliły więcej no ale nie ten rozmiar albo pałer :biggrin2:
Czyli "Mów sobie co chcesz ją swoje wiem"
Spoko, nie oceniam. Auto mam serwisowane w Lexus Kraków, spalanie jak w Krakowie nie ma betonu mam takie jak miałem od kiedy go kupiłem.
Wcześniej też pisałem że to wynik z baku gdzie zrobiłem koło 300km w sumie tylko po mieście w korkach ale jak widocznie lenistwo żeby wrócić do postów albo pamięć już nie taka żeby przytaczac wypowiedzi.

A co do "umiesz czy nie umiesz jeździć" mogę jeździć nawet tak żeby spalał i 30l/100 a ty nie jesteś kimś kto będzie mnie oceniał. Jeżdżę bo mnie stać :) i póki co na spalanie nie narzekam
3.5 bez start stopu wypić musi

Swoją drogą nigdzie nie pisałem że wszyscy tak muszą mieć, że wszyscy będą tak stać w korkach itp. ale widocznie innych argumentów brakło
EOT

Wysłane z mojego Huawei P20 Pro przy użyciu Tapatalka
Kristof
Lex user

Model Lexusa: GS 350AWD

Poprzednia strona

Powrót do Lexus IS