Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
tekro
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:20
Model Lexusa: IS
Skąd:: Warszawa

Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Post autor: tekro »

Najlepiej auto z możliwością podstawienia pod lotnisko, aby od razu wsiąść i jechać i wszystkie formalności załatwić na miejscu. Dla w sumie 3 osób i 3 bagaży niewiele mniejszych od tych osób. Myślałem o czymś typu Ford Focus lub Opel Astra lub coś w tym stylu. Najlepiej z pełnym ubezpieczeniem. Nie dla mnie tylko dla brata który przylatuje w UK na tygodniowy urlop (taki okres wynajmu).
piktogram
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 12 paź 2015, o 06:30
Model Lexusa: Lexus IS 220d
Skąd:: Warszawa

Re: Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Post autor: piktogram »

Jeśli 3 osoby z dużym bagażem to obawiam się ,ze Astra może być zbyt mała. Radziłbym wynająć jakieś większe autko ( no chyba,ze sie z tymi bagażami jakoś upchacie). W zasadzie to każda wypożyczalnia ma opcje dostarczenia samochodu pod lotnisko. Dowiedz się jakie wolne auta ma wypożyczalnia Start. Maja najtaniej w stolicy. Na samym lotnisku wynajmować nie radzę ( zwykle jest o wiele drożej niz w innych wypożyczalniach przez internet).
https://start.rent/
Karina
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 16:12
Model Lexusa: brak
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Post autor: Karina »

Też wypożyczałam autko ostatnio od firmy BZIUK, niecałe 499 zł. za cały weekend Opel. Nie było problemów z rezerwacją.
robst
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2018, o 10:07
Model Lexusa: xtr
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Post autor: robst »

No coż. Firm jest bardzo dużo. Osobiscie polecam dwie duże wypożyczalnie

Hertz
Avis

Wynajmowałem tam auto wiele razy w firmie oraz kilka razy prywatnie dla brata, którzy przylatywał do Polski i wolał sobie tutaj na miejscu wynając samochód. Wszystko było w jak najlepzym porządku.
Kubusio25
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 11:15
Model Lexusa: a9
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Post autor: Kubusio25 »

Mogę polecić firmę https://carfree.pl/ korzystam z ich co jakiś czas i nigdy nie było problemu z autem czy z załatwieniem formalności.
biznesja
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2018, o 08:34
Model Lexusa: ES
Skąd:: wroclaw
Kontakt:

Re: Wypożyczalnie aut w Warszawie - która i gdzie?

Post autor: biznesja »

Jeżeli chodzi o wypożyczalnie samochodów w Warszawie to polecam carmines.pl, wielokrotnie wypożyczałam samochód od nich. Oferują auta renomowanych marek, w pełni sprawne technicznie, w bardzo dobrym stanie wizualnym, z udokumentowanym przebiegiem, no i oczywiście ubezpieczone oraz zatankowane. Dostarczają też samochody pod każdy wskazany adres więc nie ma się czym martwić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości