Test GS prestige F

Historia modeli oraz dane techniczne

Re: Test GS prestige F

Postprzez ledziu » 18 maja 2018, o 14:20

niven napisał(a):no a ja po pół roku stwierdzę że jakoś obsługi w serwisie w porównaniu do BMW to jest dno totalne. dawno nikt mnie tak zle nie traktował jak serwis lexusa w przypadku zgłaszania uwag reklamacyjnych na gwarancji

Dziwi mnie to bo mój kolega po właśnie bmw przeszedł na lexusa i mówi że jeszcze nikt mu w dupę tak nie wchodził...

A co do samego aso bmw to auto za 320k w zajebistej wersji 3,0d wróciło na lawecie na warsztat. Najpierw był problem z jednoznaczną diagnozą, potem jak już doszli że obsrały się dwie turbinki to okazało się że są nie dostępne bo pewnie tylko podczas lotów w kosmos takich się używa. Po 3ech tygodniach doszedł następny problem czyli uznania gwarancji bo auto było kupione nowe ale nie w PL ale w DE.

adamsky73 napisał(a):Bo w całej sieci Toyoty podstawową odpowiedzią na wątpliwości zgłaszane na gwarancji jest: Ten typ tak ma, ale ma Pan długą gwarancję, będziemy obserwować czy się zepsuje :dirol:

To ja Ci przytoczę inną przypowiastkę...
ASO seat nowa seacik 1,4tsi i spalony tłok przy przebiegu 50tyś.km.
- Oj proszę Pana w PL mamy złe paliwa hmmm co Pan na to a tu delikwent wyjmuje faktury z shella ...
- nie to nie paliwa ... a ile Pan gazu dodawał? Tak na max-a ?

ASO BMW i mini oneS za jedyne 130k. NOWE!!!! Zaczęło się od brania oleju.

Proszę Pani zawsze można dolać bo silniki z turbo tak mają...
Proszę Pani popsuł sie drugi raz zamek klapy bo pewnie Pani nią trzaskała.
Proszę Pani 1,6 turbo jest mega fajnym silnikiem tylko potrzebuje profesjonalnej opieki (rozleciał się całkowicie przy 70tyś.km)

ASO Wieśvagen toureg V10 tdi nie pracuje na 1 cylindrze

Proszę Pana jesteśmy ASO a nie wróżkami więc będziemy wymieniać wszystko po kolei przybliżony koszt 16-26k
Następna stacja ASO Proszę Pana to pewnie...hmm no właśnie co to jest?? Koszt 20k

Aż w końcu w Pcimiu Dolnym jakiś Pan naprawił auto za 1300zł z robocizną i gratami.

ASO Chevroleta Captiva kupiona za jedyne 160k serwisowana tylko w ASO z max pedantyzmem włącznie z wymianą oleju co 7tyś.km. Wysypał się transfer wywalając dziurę na 5cm.
Oj prosze Pana musiał Pan uderzyć w karpę ?? A Pan na to ale ja nawet po trawie nie jeżdżę tym samochodem... wołają z serwisu mechanika a on... tak to karpa bez śladów karpy.

ASO renaulta pacjent Kadżar przy 20tyś.km. wymiana połowy zawieszenia + magiel + słupek silnika + trzeszczenie deski rozdzielczej.

Proszę Pana zawieszenie jest delikatne i drogi bardzo złe prosimy wolniej jeździć.
Proszę Pana maglownica jest wrażliwa na szybkie ruchy kierą
Proszę Pana picie oleju przy silnika turbo jest normą
Proszę Pana trzeszczy deska powyżej 150km/h a w PL jest limit do 140km/h tego nie zrobimy na gwarancji.

Jak tam adamsky chcesz coś jeszcze posłuchać np: o subaru i sprzęgle albo o skodzie tdi i latającej korbie??? Albo o nie zamykającym się wlewie paliwa w nowym A6 ???

Taki jesteś oblatany chłopak to po co używasz lexa przecież MB ma Skę jakże bezawaryjną albo BMW 7kę polecam V8 bit wtedy zobaczysz co to znaczy tojotka i jej pierniczenie... :zryw:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez adamsky73 » 18 maja 2018, o 15:44

Czy te wszystkie przytoczone przykłady w jakiś sposób negują to co napisałem z własnego doświadczenia? Czy też był jakiś inny powód tego ataku? Może czas zmienić leki albo przynajmniej przemyśleć dawkę? To co napisałeś o innych markach spotkałem też wiele razy w Toyocie, więc logo nie oznacza nic.

Nie raz i nie dwa pisałem o tym, że ASO to taki sam warsztat jak Zenka w Pcimiu, tylko płacą ciężką kasę za wykorzystywanie logo i zamiast coś naprawiać to latają w białych kitlach i się wymądrzają. Niestety większość producentów aut (i w sumie nie tylko aut) ma Polaków za frajerów do oskubania, a w razie czego nie skończy się to pozwem zbiorowym jak w USA, tylko latami dochodzenia swoich praw w sądzie.
adamsky73
Lex Driver

Model Lexusa: LS460 '08

Postprzez andrej7 » 18 maja 2018, o 21:47

Ja będąc w serwisach skody, vw, peugeota, mitsubishi i lexusa jestem najmniej zadowolony z wizyty w tym ostatnim mianowicie wizja wymiany części za 10tys na chybił trafił po 3 godzinach profesjonalnej diagnozy, ktoś inny znalazł przyczynę w godzinę, zapłaciłem 700zl.
W poszukiwaniu mocy...
andrej7
Lex Driver

Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII

Postprzez kulek » 19 maja 2018, o 00:52

Zapytam nieśmiało... nie odbiegacie nieco od tematu?
:scratch:
kulek
Lex user

Model Lexusa: V8

Postprzez ledziu » 19 maja 2018, o 08:36

Adsmsky chyba coś Ci się pomerdało :doh:
W każdym temacie gdzie coś można wtrącić że tojota/lexus jest be to wtrącasz... nawet miałeś problem że nie ma nowego ls z dieslem a 4,5s. do 100kmh to mało no i doładowana v6ka jest taka mało innowacyjna.... :biggrin2: Teraz dowiadujemy się że Ty tak ogólnie piszesz o wszystkich markach...dobre :ok:
Doradzę Ci jeszcze raz...odpuść skłonności masochstyczne, sprzedaj lexa bo po co się użerać z tą firmą i kup sobie flagowego diesla świętej trójcy nad którym ubolewałeś że nie ma go w ofercie ls-a. Wtedy będziemy cieszyć się razem z Tobą.
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Poprzednia strona

Powrót do Informacje na temat marki Lexus