Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Postprzez pss » 5 lis 2019, o 12:50

przy prawie 60k silnik jak nowy i nic się nie działo/nie dzieje...
pss
Lex user

Model Lexusa: is200t

Postprzez Invisible_Snake » 11 lis 2019, o 01:09

Cześć wszystkim. Jestem w trakcie kupna 200t i pytanie jak samochód się sprawuje w zimę? Bo wiadomo że jest to tylnonapędowy więc inaczej jedzie. Wczesnej jeździłem autem z napędem na przod. Bardziej interesuje jak się zachowuje na zakretach jak jest ślizgo. Kumpel miał IS250 mk2 i jakoś mu sie wydarzyło w zimę ( choć nie bylo śniegu na drodze, bo to WAWA) na prędkości ok 60-70 km poprowadziło do boku i sie uderzył w barierkę.
Invisible_Snake
Nowy lex user

Model Lexusa: w trakcie

Postprzez kamilb » 12 lis 2019, o 09:58

Nie ma się czego bać te samochody mają już naprawdę dobre systemy i trudno jest je wyprowadzić z równowagi, a może zamiast IS zastanowisz się nad RC jak by co zapraszam :mrgreen:
kamilb
Lex user

Model Lexusa: RC200t, GS-F

Postprzez soto » 12 lis 2019, o 22:21

Ja nie jestem zadowolony z prowadzenia. W porównaniu do wcześniejszej przednionapędówki to jazda ISem zimą mnie męczy. Pomimo systemów wymaga koncentracji. Rok temu zaliczyłem kilkudziesięciometrowy poślizg na prostej drodze jadąc z górki.
soto
Nowy lex user

Model Lexusa: IS 200t

Postprzez glowix » 12 lis 2019, o 22:29

soto napisał(a):Ja nie jestem zadowolony z prowadzenia. W porównaniu do wcześniejszej przednionapędówki to jazda ISem zimą mnie męczy. Pomimo systemów wymaga koncentracji. Rok temu zaliczyłem kilkudziesięciometrowy poślizg na prostej drodze jadąc z górki.

No fizyki raczej nie oszukasz. W dol na sniegu duzo nie trzeba i naped nie ma tu zadnego znaczenia podobnie jak subiektywne opinie...

To co faktycznie ma znaczenie to np szerokosc opon, zwlaszcza FSport. 255 z tylu na bardzo sliskiej nawierzchni rzeczywiście moze troche utrudniac, ale nie demonizujmy. Bylem kilka razy w gorach zima i IS Fsport i wczesniej 520d RWD i da sie zyc.
glowix
Nowy lex user

Model Lexusa: IS Mk3

Postprzez Smiena » 12 lis 2019, o 23:27

Wszystko kwestia jak szybko chce się jeździć, jeśli zgodnie z przepisami i zdrowym rozsądkiem to kwestia napędu nie ma znaczenia, wiele Pań nie wie że w bmw 1 mają napęd na tył. A druga sprawa, jeśli napęd na tył byłby niebezpieczny to jakim cudem Mercedes i BMW by istniały na rynku. Także problem owszem może się pojawić jeśli chcemy wykorzystać min 244 KM na śliskiej nawierzchni :dance3: a jeśli jedziemy równo i spokojnie to może być nawet śnieżyca, a na dobrych zimowych oponach jedziesz jak każdym samochodem w warunkach zimowych.
Smiena
Nowy lex user

Model Lexusa: IS 200t

Poprzednia strona

Powrót do Lexus IS