[IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: jordi007 »

Tak patrze mysle i masz racje moze to dac jakis efekt ja bym dal pod uszczelke i zboku od dzwi, tylko mniejszy wymiar trzeba by było probowac wstawic
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: jordi007 »

W is jest inaczej na plaskiej plaszczyznie sa lapane takimi smiesznymi plaszkami ja bym nie sciagal uszczelki tylko wkleic pod na tyle mi ona chodzi
Awatar użytkownika
cdexnh
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:54
Model Lexusa: is200 sc compressor
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: cdexnh »

jordi007 pisze:nie na furteczke tylko jedna uszczelka a sa dwie pytanie ktora wymieniac miec pewnosc to 700 zl dzwi a cały samochod juz 2800. Bo tylko aso chyba ze ktos gdzies znalał, a moim zdaniem uzywek nie ma co kupowac bo nie wiadomo w jakim stanie sa
uszczelka na dzwi to ok350 a ta wewnęczna 700 wiec cena raczej wychodzi mocno ponad to ;d
zarez
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 maja 2013, o 19:36
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: zarez »

W is mojego znajomego też świszczało przy drzwiach kierowcy , ustawienie drzwi nie wiele zmieniło a wręcz pogorszyło wizualnie , pomogłem troszkę opuściłem szybę przyłożyłem kolano mniej więcej na górnej części boczka i mocnym szarpnięciem do siebie za ramę szyby dogiąłem ,problem z głowy zero kosztów :D stara szkoła bym powiedział :D
Czytać dużo czytać
Awatar użytkownika
infidel
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2014, o 11:26
Model Lexusa: IS 200 Prestige
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: infidel »

jordi007 pisze:Panowie juz mi brak sil do tych uszczelek jezdzic sie nie da, co przycisne powyzej 100 odrazu noga z gazu przez ten szum. juz wszystko robilem i nie ma rady chyba trzeba nowe. Ale dzisiaj byłem jeszcze u nowego magika i on proponuje zrobic malutka dziureczke i wsunac przewod paliwowy w uszczelke cała rozmiar 3, albo wpuscic pianke w cely powiekszenia gumy mowi ze moje uszczelki super stan tylko mało napompowane, robil komus tak, ponoc duzo dało tylko moga troche dzwi sprezynowac. Niekoniecznie chciałbym dzirawic uszczelki co wy o takim wyjscu myslicie
Wracając do tematu...może w te uszczelki o których pisze kolega wcisnac coś takiego:?
http://pol-gum.com/sznury-gumowe.html
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: jordi007 »

Wcismąć da rade ale nie jestem pewny czy coś to pomoże ale spróbowac zawsze można jak beda różnice to daj znac bo jest to ciężki temat
Tycjan
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 gru 2011, o 14:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: Tycjan »

U mnie sytuacja zaczęła się dość dziwnie. Jechałem na trasie w duży, deszczu. Przyszło mi wyprzedzać ciężarówkę na dużych koleinach. W trakcie manewru wyprzedzania dało się słyszeć trzeszczenie karoserii i nagle dzwięk szumu, tak jak by zmienił się asfalt na drodze albo jak by się coś rozszczelniło. Na początku myślałem że gume złapałem albo że rzeczywiście asfalt się zmienił ale już tak zostało. Już przy prędkości ok 70 km/h słysze szum. Denerwuje mnie to nieziemsko bo wcześniej było cichutko. Miałem ogromną przyjemność z jazdy. wszyscy co jechali zemną pierwszy raz byli zaskoczeni wyciszeniem autka. a teraz jakaś masakra. muszę to zrobić bo straciłem przyjemność z jazdy przez ten szum
Awatar użytkownika
cdexnh
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:54
Model Lexusa: is200 sc compressor
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: cdexnh »

dla mnie szum z pod kol jest inny niż ten z pod uszczelek wiec musisz opisać coś dokładniej by uzyskać pomoc :)
Tycjan
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 gru 2011, o 14:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: Tycjan »

Szum dochodzi od strony kierowcy z okolic lusterka . Mam wrażenie ze górny zawias jest do wymiany bo ma luz. Drzwi sa lekko opadniete jak sa otwarte. podnoasz sie dopiero na zamku jak zamykam drzwi.
Awatar użytkownika
infidel
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2014, o 11:26
Model Lexusa: IS 200 Prestige
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: [IS 200] Świszczące, szumiące uszczelki drzwi

Post autor: infidel »

Tycjan pisze:Szum dochodzi od strony kierowcy z okolic lusterka . Mam wrażenie ze górny zawias jest do wymiany bo ma luz. Drzwi sa lekko opadniete jak sa otwarte. podnoasz sie dopiero na zamku jak zamykam drzwi.
Mam dokładnie ten sam kłopot i jeszcze sie z tym nie uporałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości