wypożyczenie dojazdówki 5x114,3 [Wrocław, okolice]

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
bany
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 05:24
Model Lexusa: is200 AT
Skąd:: śląsk/dolnyśląsk
Kontakt:

wypożyczenie dojazdówki 5x114,3 [Wrocław, okolice]

Post autor: bany »

Hej, wyjeżdżam za niedługo na wycieczkę (ok 10 dni) i przydałoby mi się trochę miejsca w bagażniku ;) (mam LPG i zapasówkę). Czy ktoś z okolic Wrocławia miałby do wypożyczenia dojazdówkę do is200? :) opcja zamiany na parę dni też jak najbardziej wchodzi w grę ;)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: wypożyczenie dojazdówki 5x114,3 [Wrocław, okolice]

Post autor: Dawid0ss »

Olej to. Już któreś wakacje opędzlowałem bez zapasu :-D Masz assistance, to w razie potrzeby podjadą i Ci koło ogarną. Nawet nie będziesz musiał brudzić rąk na wakacjach. Zamiast tego odkapslujesz i poczekasz na gotowca ;-) Pzdr
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: wypożyczenie dojazdówki 5x114,3 [Wrocław, okolice]

Post autor: bunny54 »

Nie wiem czy wiesz, ale jak nie masz zapasu lub zestawu naprawczego to niektóre polisy nie obejmują naprawy koła. A poza tym jak rozerwie kapcia na boku, gdzieś w czarnej dupie i do tego wieczorem lub poźną nocą to dopiero się wkurwi. Jak miałem gazownię to w koło komina też nie woziłem zapasu ale dalej wolałem go mieć.
bany
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 05:24
Model Lexusa: is200 AT
Skąd:: śląsk/dolnyśląsk
Kontakt:

Re: wypożyczenie dojazdówki 5x114,3 [Wrocław, okolice]

Post autor: bany »

jadę za granicę i pomimo, że posiadam assistance to jednak zapasówkę wolę mieć ;)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: wypożyczenie dojazdówki 5x114,3 [Wrocław, okolice]

Post autor: Dawid0ss »

bany pisze:jadę za granicę i pomimo, że posiadam assistance to jednak zapasówkę wolę mieć ;)
No ale zagramanica to zupełnie inna bajka. Prędzej oleją Twoje assistance, niż pomogą, więc tutaj trzeba jednak dmuchać na zimno. Osobiście nie ruszam się autem z kraju. Wolę wsiąść w samolot i być na miejscu po 2 godzinach. Mniej to kosztuje zarówno kasy jak i potencjalnych nerwów ;-) Pzdr
bany
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 05:24
Model Lexusa: is200 AT
Skąd:: śląsk/dolnyśląsk
Kontakt:

Re: wypożyczenie dojazdówki 5x114,3 [Wrocław, okolice]

Post autor: bany »

Pewnie masz rację, okaże się jak coś się stanie, ale przecież nie po to mam lexusa, żeby bujać się samolotem :D poza tym cała wycieczka jest typowo samochodowa ;)
wracając do tematu - bardzo chętnie wypożyczę dojazdówkę :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości