radio is200 1999rok a 2002 podlaczenie

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
artek
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:42
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Janów Lubelski
Kontakt:

Re: radio is200 1999rok a 2002 podlaczenie

Post autor: artek »

mam navi, więc gdyby to było od nawigacji to mogę kupić to pierwsze bo mam 99r. to i tak jej nie użytkuje bo nie mam jak :wink:
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: radio is200 1999rok a 2002 podlaczenie

Post autor: kupiec1985 »

jeśli nie masz wzmacniacza za schowkiem ( czy tam obok) to jak najbardziej
toffer
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 3 maja 2017, o 22:04
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ostrów Wlkp / Wronki
Kontakt:

Re: radio is200 1999rok a 2002 podlaczenie

Post autor: toffer »

Witam.
Mój temat jest zbliżony do tego więc go trochę odświeżę.

Lexusa kupiłem z nieoryginalnym radiem, które buczy po włączeniu, dodatkowo trzaski i inne nieprzyjemne dźwięki.
Moja wersja Lexa jest bez navi i ze wzmacniaczem w schowku.

Z racji, że w zasadzie słucham tylko radia i nie korzystam z płyt to chcę wrócić do radia ori.

Zanim doczytałem na forum o różnych typach radia zaopatrzyłem już się w owe - typ E zgodnie z fot. z 1. strony wątku: 2 gniazda 20pin i 12pin.

Po wyjęciu aktualnego radia okazało się że mam straszny bajzel w instalacji, po oryginalnych wtyczkach nie ma w ogóle śladu... :(
Mam w planie podjechać do elektryka żeby mi to ogarnął (sam nie mam za bardzo wiedzy czasu i warsztatu ku temu).

Czy w sytuacji odtwarzania wiązki do oryginału ma znaczenie jakie radio będę miał i czy to będzie dobre do mojej wersji? Czy po prostu zdobyć wtyczki pod to radio i dostosować moją instalację do radia którego kupiłem?

EDIT:
znalazłem wtyczke fabryczną, ale niestety na 18 pin, wiec radia 20 pin ni jak nie podepnę. Zdobyłem wiązkę na 20 pin, gość od car audio mi przepiął wtyczkę, ale brak regulacji głościści (problem też kiedyś miał któryś z forumowiczów, ale nie rozwiązał). Dokopałem się do wzmacniacza - wtyczka na 18 pin...
Może jednak źle podpięte radio, jakiś jest myk z innym podłączeniem niż normalnie tej wtyczki 20 pin?
HASHMEER
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2017, o 16:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: radio is200 1999rok a 2002 podlaczenie

Post autor: HASHMEER »

Mam ten sam problem. Lex z 99, radio z 02. Rozwiązałeś swój problem?
Prawdopodobnie żeby to zagrało trzeba będzie kupić wzmacniacz z wiązką do radia. W tej chwili mój wzmacniacz to 86120-53041. Ile jest typów wzmacniaczy? Który powinienem kupić żeby współpracował z moim radiem?
lekwp
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2018, o 02:00
Model Lexusa: gs300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: radio is200 1999rok a 2002 podlaczenie

Post autor: lekwp »

Witam, podpinam się z niemocy.
Ma ktoś pomysł jak rozszyfrować to radyjko ?

https://drive.google.com/drive/folders/ ... lZ0TTg3S28
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości