GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam

Historie sprawdzilem w salonie lexusa wyglada na wiarygodna, jedyny mankament poki co to fotel kierowcy odbrawiony delikatnie na grantatowy/niebieski od jakies mokrej taniej kurtki , i teraz pytanie z racji ze jest to ksroa o powyzszoenjjakos jak by ywglad sprawa aby takie odbrawienia usunac .. wlaczyliscie moze w swoich atutach z przyrowceniem tapicerki do idealnego statnu ?

Dzienki Cinkos za odpowiedzi , zgadza sie 450h byl by tutaj wymazony nie powiem.... jednka bagazni jest istotna czesci auta jezeli wybierasz sie z rodzina na wypada a do tego celu w 90% bedzie uzywane to auto.

Genralnie z checia bym kupil GS460 jednka ciezko trafic auto z prawdziwym przebiegiem .... ciekawe czemu hahahha

pozdrawiam

ps poki co zachowuje zimna krew albo w bierzacym tygodniu kupie albo dopiero w lutym :)
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: LinkPL »

Co zależy od czego ...

Jeśli ktoś kupuje samochód na rok, czy dwa to mniejsza z tym co kupi ... pojeździ i sprzeda. I w tym przypadku nie ma to znaczenia jaki kupi ... czy to będzie GS430 czy GS300 czy hybryda ... nie ma to żadnego znaczenia.

Ale jeśli ktoś chce kupić auto na 4-6 lat to tylko w tej wersji budy wchodzi w grę GS430 ewentualnie hybryda.

Najlepiej jechać do niemiaszków, cenią się ... trzeba zapłacić ale jest to swoistego rodzaju dobra inwestycja w auto. Nie polecam oglądania i kupowania takich samochodów od handlarzy. Ponieważ są to samochody drogie, a handlarz chce przyciąć dobrą kasę, więc nie ma co nawet jeździć i oglądać. Ponieważ dobrego i taniego na pewno nie wziął z księżyca tylko od drugie takiego samego smolucha jak on sam ...

Pozdrawiam
Link from India ;)
How far We can go ...
Cinkos
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 22 lut 2013, o 00:18
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Cinkos »

LinkPL pisze:Co zależy od czego ...
Jeśli ktoś kupuje samochód na rok, czy dwa to mniejsza z tym co kupi ... pojeździ i sprzeda. I w tym przypadku nie ma to znaczenia jaki kupi ... czy to będzie GS430 czy GS300 czy hybryda ... nie ma to żadnego znaczenia.
Tutaj Cie nie rozumiem. Jak możesz mówić, że rok czy dwa to można jeździć byle czym a 4-6 to już ważne. Moim zdaniem zawsze jest ważne. Na rok czy dwa weźmiesz jakąkolwiek dziewczynę a na 4-6 to już taką fajną? Mi mój lex np daje frajde jak ruszam spod świateł i po chwili wszyscy co ruszali ze mną są daleko albo wręcz znikają a wcale nie wciskam mocno gazu tylko tak do 50-75Kw.
Ale jeśli ktoś chce kupić auto na 4-6 lat to tylko w tej wersji budy wchodzi w grę GS430 ewentualnie hybryda.
Z tym się zgadzam tak samo jak GS460 - moim zdaniem bomba tylko spalanie 16 litrów jak dla mnie porażka. Mi mój teraz bierze 12l w Trójmieście a to hybryda...W GS 430 można wstawić gaz i się ma koszt jak w dieslu 2.0. który również posiadam. Jak samochód dużo pali to wiem jak jest - nie ma się tak dużej ochoty nim robić km. A po to się kupuje auto - fajne czy nie fajne - aby nim jeździć i jeśli to nie do pracy lub dojechania z punkty A do punktu B to też aby cieszyć się z jazdy. Nie znam jednak osoby, które cieszą się na stacji pali z rachunku do zapłaty:)
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam
Patrzyłem na DDR juz PO SALONA bo kupowanie od handlarz sie juz tam odłuczyłem (na-szczęście nie swoim kosztem) ;) ... ceny sa adekwatne do stanu auta. Myślę ze mógłbym sie nawet wybrać jednak jak ma dopłacić do ceny auta 18% plus to wole znalesc cos od pierwszego właściciela w PL. Tutaj akurat takowy kontakt jest , tak ze chyba sie skłonie ku temu autu.

pytanie: Na jakich felga oryginalny wychodził GS 300 prestiż w 2007 roku ?

Tak w temacie zakupu ...przeważnie kupuje auta nowe zonie, po okresie gwarancji auto zostaje w salonie który je odkupuje.... i tutaj następuje natychmiastowy odkup od salonu przez handlarza... który odrzuca do niego sobie adekwatna cenę. Do tej pory wymieniłem zonie 3 auta i zawsze tak się kończyła historia. Tak ze uważam ze można kupić prawdziwe auto również w Polsce.

Tak jak panowie mówiłem 450h ma bagażnik wielkości VW POLO .. tym się na wakacje / urlop nie wybiorę . GS460 byl by super autem jednak jak pisałem to co stoi po allegro itd... jest zniszczone.
Finalowo dla mnie będzie wystarczając nawet GS 300 jeżeli idzie o osiągi do tej pory najmocniejsze auto jakie miałem to 140km w benzynie tak ze .... Mysle ze za 3 lata max4 lata bede go chcial odsprzedac .. i tutaj wlasnie licze na to ze nie bedzie problemu (bo: auto nie ściągnięte z zagranicy , serwisowane będzie nadal w Lexusie i watepie abym przekroczył 100kkm )

Jeszce niedziela zostala na przemyslenia.

pozdrawiam zender
Cinkos
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 22 lut 2013, o 00:18
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Cinkos »

zender - niestety znalezienie dobrgo Lexa nie jest łatwe. Bo ludzie dobrych aut z reguły nie sprzedają jeśli ich coś nie przyciśnie albo im się nie znudzą. Ja osobiście jest zadowolony z swojego GS 450h ale już się rozglądam za sportówką:) Niestety Nissan GT-R albo 991 4 S na razie jest dla mnie za wysokim progiem. Suma summaru co chciałem Ci powiedzieć jeśli chcesz kupić lexa to się nie śpiesz i patrz kto z jakiego powodu sprzedaje no i oczywiście jaki jest sam samochód. O dobrego lexa nie jest łatwo ale nie oznacza, że ich nie ma. Poza tym miej na uwadze, że te auta się dość niezawodne i wysokie przebiegi dla silnika benzynowego z dobrym serwisem są niczym - to nie diesel tylko wolnossące benzyny. O wiele mniej ryzykujesz kupujac lexa niż np. BMW czy Audi. BTW nie patrz tylko na ilość koni ale na ilość koni do masy pojazdu. GS jest dość ciężki. Jeśli chcesz duży bagażnik poszukaj LS 430 lub nowszy LS 460 to jest limuzyna.
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam

No juz go torszke szukam ... orginalnie mial byc IS ale bagaznik okazal sie byc mniejszy niz w CIVIC (ufo :) ) ... GS ma tylko 60 litorw wiekszy ale juz wystarczy zeby bezproblemow 3 osoby spakowac :D. No LS 460 to tez ciekawe rozwiazanie tutaj kwota juz wyzsza (wole to wydac na co innego) ...jak bedzie nas 4 to wtedy :) bede mial powod :)

Porshe 911 S4....tez patrzylem : )

Generalnie jedank wracajac do oferty w powyzej jest cos co wam sie nie poda w tym ogloszeniu jako uzytkownikow GS ..etc.. oprocz ceny oczywscie ;)

zender
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

LinkPL pisze:Co zależy od czego ...

Jeśli ktoś kupuje samochód na rok, czy dwa to mniejsza z tym co kupi ... pojeździ i sprzeda. I w tym przypadku nie ma to znaczenia jaki kupi ... czy to będzie GS430 czy GS300 czy hybryda ... nie ma to żadnego znaczenia.

Ale jeśli ktoś chce kupić auto na 4-6 lat to tylko w tej wersji budy wchodzi w grę GS430 ewentualnie hybryda.

Najlepiej jechać do niemiaszków, cenią się ... trzeba zapłacić ale jest to swoistego rodzaju dobra inwestycja w auto. Nie polecam oglądania i kupowania takich samochodów od handlarzy. Ponieważ są to samochody drogie, a handlarz chce przyciąć dobrą kasę, więc nie ma co nawet jeździć i oglądać. Ponieważ dobrego i taniego na pewno nie wziął z księżyca tylko od drugie takiego samego smolucha jak on sam ...

Pozdrawiam
Link from India ;)

Auto jezeli bedzie kupione to od pierwszego właściciela tylko taka wersje zakładam, komis lub salon celem prze-fakturowania jedynie. GS430 napewno nie, raczej juz GS460 a jak juz pisalem nie jest latwo kupic niedojechany egzemplaz , przewaznie jednka POLACY kupowali GS300 lub GS450H. Pewnie wynikalo to z ceny oraz spalania.

Ale bede pamietal zeby ustawic sie na innym pasie jakby spotkal przez przypadek GS430 :hobby:

dzieki za wypowiedz
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zender »

Witam

Koniczac temat auto kupione jak wyzej z ogloszenia. Odrazu odpowiadam : tak zadowolny :)
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: BeeMiX »

Panowie, znacie może jakieś uczciwe MkIII na sprzedaż ? Znajomy oglądał to http://www.uzywane.lexus-polska.pl/poka ... /596261633 i trochę porażka bo mimo że salon sprzedawał i auto od nich kupione, to zero historii, nie wiedza nawet ile ownerow, w dodatku nie odpalili auta dla niego (bo aku slabe). Mówił że auto miało uchylone drzwi jak do niego podszedł a w środku szron i wilgoc, tak jak by takie otwarte pare dni stało.
Jago
Lex user
Posty: 188
Rejestracja: 11 maja 2013, o 13:53
Model Lexusa: JCE10 2JZ-GE / XF10 1UZ-FE
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Jago »

Piorunujące wrażenie robi ten: http://allegro.pl/lexus-gs450h-xenon-ke ... 69641.html Przyjrzałeś mu się dokładniej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości