IS 250. dziwna wibracja po 500metrow ustaje

ODPOWIEDZ
gucio6
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 09:16
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Bełchatów
Kontakt:

IS 250. dziwna wibracja po 500metrow ustaje

Post autor: gucio6 »

Witam. Opisze wszystko pokolei.
wiec tak auto z letnimi oponami mam na 18 calowych felgach, przy ktorych ok 3 tyg temu gdzies zaczelo uchodzic powietrze wolno ale jednak. Auto stawiam pod domem. Jakies 2 tyg temu zauwazylem a raczej poczulem kiedy rano po nocy wyjezdzalem autem w droge przez krotki odcinek czulem dziwne drgania na kierownicy i aucie tak jak by krzywa felga? Ale tarcza. Po ujechaniu 500m czy 1km wszystko stopniowo przechodzilo i pozniej bylo juz czas dobrze, do momentu kolejnego wyjazdu drugiego dnia po nocy i tak za kazdym razem. Moja mysl byla taka ze noce zimne z przymrozkami a jak powietrze uchodzila to opona mogla sie odksztalcic przez noc i stad te objawy.

3 dni temu zamienilem kola na zimowe na 16 calowe felgi i myslalem ze ten dziwny objaw zniknie. Mylilem sie. Na drugim komplecie objaw wyglada tak samo, i przechodzi po ujechaniu max 1km.

Sam juz nie wiem co to moze byc?
gucio6
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 09:16
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Bełchatów
Kontakt:

Re: IS 250. dziwna wibracja po 500metrow ustaje

Post autor: gucio6 »

ok problem raczej rozwiązany.
powodem tych zmian zarejestrowanych przeze mnie jest..... położony nowy asfalt :dash:
na starej części drogi jest ok.
Awatar użytkownika
turkus
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 11 cze 2013, o 21:25
Model Lexusa: is 300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS 250. dziwna wibracja po 500metrow ustaje

Post autor: turkus »

Miałam ostatnio to samo, dziadowska budowa dróg a zwaliłam na auto :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość