[GS Mk II] Custom Viper Green

Tylko model GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Custom Viper Green

Post autor: klexus »

ładna żabka ale ta kiera :down:
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Custom Viper Green

Post autor: maxkow »

Jak mam byc szczery to tak sobie mi sie podoba ten lex :down:

Osobiscie jestem zwolenikiem hasła duza fela słuszna gleba :dance3: i dodatki takie zeby wygladaly jak fabryczne , oto przyklad

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=agarkLRK ... re=related[/youtube]

a tak chcialbym zeby wygladała gdybym oczywiscie taka posiadał 1 gen GS

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qhe2usB4 ... re=related[/youtube]
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Lex

Re: Custom Viper Green

Post autor: Lex »

klexus pisze:ładna żabka ale ta kiera :down:
maxkow pisze:Jak mam byc szczery to tak sobie mi sie podoba ten lex :down:
Osobiscie jestem zwolenikiem hasła duza fela słuszna gleba :dance3: i dodatki takie zeby wygladaly jak fabryczne
zgadzam się z wami , straszna jest ta kiera do bani jest kolor nad.i tylne lampiony :down:
ale wydaje mi się że nie wszystko w nim jest do du.. np. świetny pomysł z polakierowanymi boczkami przy klamkach oczywiście nie na zielono ale np. jakiś jasno srebrny lub metaliczny kolor byłby alternatywą dla foli 3M , max też nie lubię spojlerów garażowych typu sputnik i pługów na tylnej klapie :crazy: , to goły project widzę tylko ciekawy pomysł z nakładkami na przednie lampy , tłuste koła i wspaniały air ride , trochę mnie zaskoczyłeś tą 21" to pozytywna zmiana , uważam że każdy :LEXUS: powinien zaczynać od 19" to minimum

gdyby to był mój project wykonał bym trzy zmiany
kiera z modelu lift
kolor biały lub czarny
lampy tył led red clear

bez względu na te trzy skopane rzeczy leci szacun :podziw: za wykonaną pracę i poświęcony czas temu :LEXUS: również za klimat i jakość z jakim został stworzony ten film , te video dla mnie jest mega dobrze skręcone :ok:
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Custom Viper Green

Post autor: maxkow »

Lex przyznaje ze filmik fajnie skrecony , szacunek za felge i pneumatyczne zawieszenie , reszta dla mnie to powiewa wiejskim tuningiem , kolor Lexa dobry do Calibry a nie dla GS wnetrze tez kicha.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości