[Warszawa] Osiedle 2

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
carfun

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: carfun »

Notorious pisze:Mają bardzo dobrą opinię i faktycznie są chyba najstarszym nieautoryzowanym serwisem w Wawie.
Znają się na rzeczy.
ALE....

Poniżej moja wycena (z częściami) sprzed miesiąca:
1. Wymiana rozrządu - 2200zł
2. Wymiana świec - 1100zł
3. Wymiana zaworu podciśnienia (VSV for ACiS) - 1400zł
4. "Zapocenie" spod skrzyni biegów - 300zł

+ podłączenie do komputera - 200zł

Za samą robociznę przy wymianie rozrządu - 800zł

Rozrząd sobie kupiłem za 1300zł Toyotowski. Świece za 450zł i wymieni je każdy mechanik. Zawór mi przyślą ze stanów. Kosztuje 70$.
Zapocenie też do mechanika.

Ja rozumiem, że oni się znają na rzeczy, ale jak kupiłem 10-cio letniego Leszka to chyba jasne, że raczej nie zostanę ich klientem :)

Too much.
Dokładnie jestem podobnego zdania - bazują raczej na klientach, którym na niskich kosztach nie zależy albo na tych co myślą, że tak musi być 8-)
Awatar użytkownika
elBogdano
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:18
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: elBogdano »

u mnie dobrą opinię stracili już w momencie gdy włożyli pompę wody na silikon za 3 zl
smartq
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2011, o 17:23
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: WU i GSL
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: smartq »

.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2012, o 22:24 przez smartq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2 - Polecam

Post autor: dS »

smartq pisze: I od razu zrobię tarcze i klocki z tyłu (dwa miesiące temu wymieniałam u P. Jurka przód zapłaciłam ponad 1000), u nich zaś połowę z tego :ok:

All Japanese Cars Rafał Bilski :LEXUS:
http://www.ajc.waw.pl/page.php?pid=4
Należy zauważyć że tarcze na przód są większe i wentylowane przez co dużo droższe więc nie można porównywać kosztów wymiany przodu i tyłu to raz. Po drugie nie wiem co za części Ci zaproponowali ale chyba najtańsze z możliwych bo do ISa poprzedniej generacji kupując coś w miarę dobrego na tył, np tarcze i klocki TRW, 500zł będzie mało.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
uho50
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 23 paź 2010, o 00:19
Model Lexusa: Gs 300
Skąd:: warszwa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: uho50 »

Słuchajcie jeśli szukacie mechanika który zajmie się Leszkami to proponuje Na ul. Cyprysowej tylko nie mapiętam ile(w dzielnicy Warszawa Włochy) wjazd od al.Krakowskiej robią szybko i solidnie rano oddajesz po południu autko jest do odbioru. Leszka jeszcze tam nie oddawałem ale robiłem toyote i mój kierownik cała swoją flote serwisuje u nich. Dają gwarancje i ceny nie są kosmiczne
Drugie oko w mojej głowie
:LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: maniek_ls400 »

Jeśli to mechanik p. Krzysztof to kilka lat temu robił mi parę rzeczy przy Camry. Przez jakiś czas byłem zadowolony do chwili kiedy chcieli mi wmówić konieczność wymiany uszczelki pod głowicą... Może teraz jest lepiej ?
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
uho50
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 23 paź 2010, o 00:19
Model Lexusa: Gs 300
Skąd:: warszwa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: uho50 »

Dokładnie tak, teraz jeszcze się nie natknąłem na jakieś naciągania, choć pewnie z zasem wystąpią biorę to pod uwage. Każdy chce zarobić szybko i jak najwięcej. Chyba że masz jakiegoś mechanika którego jesteś w stanie polecić??
Drugie oko w mojej głowie
:LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: maniek_ls400 »

uho50 pisze:. Chyba że masz jakiegoś mechanika którego jesteś w stanie polecić??
Znam - siebie :biggrin2: Sam robię sobie wszystko przy aucie co nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Jestem elektronikiem z wykształcenia, mechanikiem z zamiłowania i wnikaczem /perekcjonistą z życia i jakoś moje lexusy dobrz się mają. Jedyne co mi dokucza to notoryczny brak czasu..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
white&red
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2012, o 01:48
Model Lexusa: is200
Skąd:: W-wa
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: white&red »

Właśnie tam dzwoniłem. Wymiana rozrządu IS200 1900zł... dziękuję bardzo, szukam dalej. Ktoś może coś w Warszawie polecić?
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: [Warszawa] Osiedle 2

Post autor: LinkPL »

white&red pisze:Właśnie tam dzwoniłem. Wymiana rozrządu IS200 1900zł... dziękuję bardzo, szukam dalej. Ktoś może coś w Warszawie polecić?
Jak chcesz to Cię umówię z majstrem Kiepskim na konkretny dzień u mnie na prowincji i spokojnie wyrobisz się w 300 - 400 PLN ze swoimi gratami.
Ostatnio kupowałem pasek (Contitech) rolka prowadząca (INA) chyba ze 300 PLN. Ale nie mieli tej napinającej ... jakieś 250 PLN. Warto wymienić od razu wszystkie paski osprzętu ... Kiepski może nie brzmi fachowo, ale zrobi jak trzeba, tylko 2 piwka musi śmignąć bo inaczej klucze mu z dłoni lecą ...
How far We can go ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości